עדי פרי , לומד רפואה בסלובקיה

עדי פרי מרמת גן בן 23 , בוגר המכינה וכיום לומד רפואה באוניברסיטת ז'פריק בסלובקיה

שהחלטתי ללמוד רפואה הבנתי שמבחינת לימודים בארץ התנאים כמעט לא אפשריים וקשים מאוד ליישום, אז החלטתי ללכת למכינה לרפואה בחו"ל  של Tel Aviv Medical College

ההחלטה לגשת למכינה הזאת הייתה ברורה מאוד מבחינת נתונים יבשים : המרצים הם דוקטורים בתחום שמלמדים (ולא סטודנטים לרפואה או סטאז'רים  כמו ברוב המכינות האחרות ) , וכמות שעות הלימוד שהיא הכי גדולה שנתקלתי בה בתחום לאחר סקירה כללית על עוד מכינות , ויחס מאוד אמיתי לגבי קושי וכמות הלימודים.

במכינה חוץ מלימודים גם עוזרים לך להבין שאם אתה רוצה רפואה זה לא משחק, מבהירים לך מאוד מהר כמה אתה צריך ללמוד וכמה קשה צריך להשקיע. 
בנוסף החומר שאתה לומד במכינה מכין אותך בצורה טובה גם לשנת הלימודים הראשונה והחומר שנלמד במכינה עוזר להתמודד בצורה טובה עם תחילת התואר כי כמות החומר במכינה היא רבה אך מדוייקת ושווה את ההשקעה .

כשאני סיימתי את התיכון אפילו לא הייתה לי תעודת בגרות והשלמתי אותה ממש לקראת תחילת המכינה.  המכינה עזרה לי לתקן את הטעויות שעשיתי בתיכון , לימדה אותי איך ללמוד ובעיקר כמה צריך ללמוד ועזרה לי להוכיח שאפשר לתקן טעויות מן העבר אם אתה משקיע מספיק חזק ולומד מספיק קשה.

בעזרת יכולות הלימוד ורמות ההשקעה שלמדתי להשקיע בזכות המכינה – מאדם שסיים בלי תעודת בגרות בתיכון התקבלתי ללימודי רפואה באירופה בסלובקיה באוניברסיטת ז'פריק שבעיר קושיצ'ה ואני מתחיל שנה א' לרפואה באוקטובר 2016.

ממליץ על המכינה הזו  לכל מי שבאמת   רציני . בהצלחה !

 

סגירת תפריט