אמנת המכללה

אני רוצה להתחיל לימודי רפואה בחו"ל

  הצלחה במבחני הקבלה ללימודי רפואה בחו"ל.

תכנית הלימודים במכינה כוללת את סילבוס בחינות הקבלה בלמעלה מ-40 האוניברסיטאות לרפואה באירופה, המציעות תכניות בשפה האנגלית ברפואה, רפואת שיניים, וטרינריה, רוקחות ופיזיותרפיה:

הונגריה

אונ' סמלוויס בבודפשט, אונ' דברצן, אונ' סגד, אונ' פץ'

איטליה

הכנה מלאה למבחן ה- IMAT  (כולל Thinking skills).
האוניברסיטאות לרפואה הציבוריות במילאנו, רומא, נאפולי, פאביה, בארי, בולוניה, טורינו, פירנצה.

צ'כיה

אוניברסיטאות צ'ארלס הראשונה, שניה ושלישית בפראג, אוניברסיטת מאסריק בברנו, אוניברסיטת פלצקי, אוניברסיטת צ'ארלס בפילזן, אוניברסיטת צ'ארלס בהרדץ קרלובה, האוניברסיטה לרפואה באוסטרבה.

פולין

האוניברסיטאות לרפואה בוורשה, קרקוב, לובלין, קטוביץ, פוזנן, לודז, גדנסק, קולגיום מדיקום, אולשטין.

סלובקיה

אוניברסיטת קומניוס בברטיסלבה , אוניברסיטת יסניוס במרטין, אוניבריטת ספריק בקושיצ'ה , האוניברסיטה הסלובקית בברטיסלבה. 

ליטא

האוניברסיטאות לרפואה בקאונס ( LSMU ), אוניברסיטת ווילנוס.

קפריסין

האוניברסיטה האירופאית בקפריסין, אוניברסיטת ניקוסיה

 התעודה מהמכינה משדרגת את סיכויי הקבלה לאוניברסיטה

באוניברסיטאות לרפואה מסויימות באירופה, בהן חלק מתנאי הקבלה ו/או שהתנאי העיקרי בקבלה מחייבים את המועמד להוכיח כי למד מדעים (כימיה, פיזיקה, ביולוגיה) במסגרת לימודיו הקודמים, לרוב תוכר התעודה מהמכינה לרפואה כאסמכתא לרקע לימודי מדעי קודם ותהווה משקל במכלול תנאי הקבלה לאוניברסיטה. 
לציין כי ההחלטה הסופית על קבלת מועמד/ת לאוניברסיטה זו או אחרת נקבעת על ידי ועדת קבלה של האוניברסיטה, ולועדת הקבלה של כל אוניברסיטה באירופה שמורה הזכות לשנות את תנאי הקבלה בכל זמן ולהחליט לגבי קבלתו של כל מועמד באופן אינדיבידואלי בהתאם לשיקוליה.

 התחייבות למכינה חוזרת או להחזר כספי מלא

תנאים לזכאות לקורס חוזר/החזר שכר לימוד:

תלמיד אשר יסיים את הלימודים במכינה בציון סופי 70 ומעלה, יהיה זכאי ללמוד בקורס נוסף ללא תשלום או לקבל החזר כספי של 100% שכר לימוד ששולם – בהתקיים התנאים המצטברים הבאים:

1. תלמיד סיים את המכינה בהצלחה, כאמור ציון סופי 70 ומעלה. דהיינו התלמיד קיבל ציון מינימלי סופי של 70 בכל אחד מארבעת קורסי המכינה ( ביולוגיה, כימיה, פיזיקה, אנטומיה ) 

2. תלמיד נרשם והגיש מועמדות לכל הפחות לשלוש אוניברסיטאות לרפואה שונות ושנמצאות לכל הפחות בשתי מדינות שונות . מדובר על אוניברסיטאות לרפואה ב*אירופה בלבד עם תכניות ברפואה כללית, רפואת שיניים, וטרינריה, רוקחות ופיזיותרפיה בשפה האנגלית ( *איטליה, הונגריה, צ'כיה, סלובקיה, ליטא, פולין, קפריסין, קרואטיה. למעט אוניברסיטאות בבריטניה, מלטה ואירלנד ).

3. תלמיד ניגש לכל הפחות לשתי בחינות קבלה שונות באוניברסיטאות.

4. תלמיד נכשל בבחינות הקבלה באוניברסיטאות בהן בחר ללמוד, מתוך האוניברסיטאות הנ"ל ולא התקבל ללימודים באותן אוניברסיטאות שאליהם דיווח שניגש ובתנאי שלא התחיל את לימודיו באוניברסיטה אחרת בארץ או בעולם .

* יובהר כי תוקף זכאות להירשם לקורס נוסף הינו שנה אחת בלבד מיום סיום הקורס.

סגירת תפריט

בואו נדבר!

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם
אם אתם רוצים לדבר איתנו בטלפון אז התקשרו אלינו כבר עכשיו