אמנת המכללה

אמנת המכללה

צרו קשר למידע נוסף

הצלחה. בהתחייבות.

אמנת המכללה והמכינה

1. התחייבות לקבלה ללימודים, ללא מבחן מעבר.

באוניברסיטאות מסויימות באירופה, בהן תנאי הקבלה מחייבים את המועמד להוכיח כי למד מדעים (כימיה + פיזיקה + ביולוגיה) בלימודיו הקודמים, תוכר התעודה מהמכינה כרקע לימודי מדעי קודם.

  בחלק מהאוניברסיטאות בהן דרישת הקבלה הינה מבחן כניסה התעודה מהמכינה תזכה את המועמד בפטור ממבחן הקבלה לאוניברסיטה (לדוגמא: האוניברסיטה לרפואה בקאונס – ליטא) 

בחלק מהאוניברסיטאות בהן דרישת הקבלה הינה הוכחת רקע לימודי מדעי קודם התעודה מהמכינה מהווה אסמכתא ללימודי מדעים ולכן הקבלה תתאפשר על סמך התעודה מהמכינה. (לדוגמא האוניברסיטה האירופאית בקפריסין, האוניברסיטה לרפואה בשצ'צ'ין בפולין)

*חשוב לציין כי ההחלטה הסופית על קבלת מועמד לאוניברסיטה זו או אחרת נקבעת על ידי ועדת קבלה של האוניברסיטה, ולועדת הקבלה של כל אוניברסיטה באירופה שמורה הזכות לשנות את תנאי הקבלה.

2. התחייבות להצלחה במבחן המעבר ולקבלה ללימודים.

תכנית הלימודים במכינה כוללת את סילבוס בחינות הקבלה לכל אחת מלמעלה מ-46 האוניברסיטאות לרפואה באירופה, המציעות תכניות בשפה האנגלית. המכללה מתחייבת שבוגרי המכינה אשר יסיימו את לימודיהם בהצלחה (בציון סופי 70 ומעלה), יעברו בהצלחה את בחינות הקבלה ויתקבלו ללימודים בכל אוניברסיטה לבחירתם, מבין האוניברסיטאות הבאות:(*בהתאם לתנאים המופיעים מטה)

הונגריה

אונ' סמלוויס בבודפשט, אונ' דברצן, אונ' סגד, אונ' פץ'

איטליה

הכנה מלאה למבחן ה- IMAT  (כולל Thinking skills).
האוניברסיטאות לרפואה הציבוריות במילאנו, רומא, נאפולי, פאביה, בארי, בולוניה, טורינו, פירנצה. והאוניברסיטאות הפרטיות במילאנו (סאן-רפאלה והומניטס) וברומא.

צ'כיה

אוניברסיטאות צ'ארלס הראשונה, שניה ושלישית בפראג, אוניברסיטת מאסריק בברנו, אוניברסיטת פלצקי, אוניברסיטת צ'ארלב בפילזן, אוניברסיטת צ'ארלס בהרקץ קרלובה, האוניברסיטה לרפואה באוסטרבה.

פולין

האוניברסיטאות לרפואה בוורשה, קרקוב, לובלין, פוזנן, לודז, גדנסק, קולגיום מדיקום, אולשטין, וורוצלב, פומרניין מדיקל יוניברסיטי.

סלובקיה

אוניברסיטת קומניוס בברטיסלבה ובמרטין, אוניבריטת ספריק בקושיצ'ה.

ליטא

האוניברסיטאות לרפואה בקאונס ווילנוס.

קפריסין

האוניברסיטה האירופאית בקפריסין, אוניברסיטת ניקוסי

*התחייבות למכינה חוזרת או להחזר כספי מלא

תנאים לזכאות לקורס חוזר/החזר שכר לימוד:

תלמיד אשר יסיים את הלימודים במכינה בציון סופי 70 ומעלה, יהיה זכאי ללמוד בקורס נוסף ללא תשלום או לקבל החזר כספי של 100% שכר לימוד ששולם – בהתקיים התנאים המצטברים הבאים:

1. תלמיד סיים את המכינה בהצלחה, כאמור ציון סופי 70 ומעלה.

2. תלמיד נרשם לכל הפחות לשלוש אוניברסיטאות לרפואה שונות ושנמצאות לכל הפחות בשתי מדינות שונות . מדובר על אוניברסיטאות לרפואה באירופה בלבד עם תכניות ברפואה כללית, רפואת שיניים, וטרינריה ופיזיותרפיה בשפה האנגלית ( למעט אוניברסיטאות בבריטניה ואירלנד ).

3. תלמיד ניגש לכל הפחות לשתי בחינות קבלה שונות באוניברסיטאות.

4. תלמיד נכשל בבחינות הקבלה באוניברסיטאות בהן בחר ללמוד, מתוך האוניברסיטאות הנ"ל ולא התקבל ללימודים באותן אוניברסיטאות שאליהם דיווח שניגש ובתנאי שלא התחיל את לימודיו באוניברסיטה אחרת בארץ או בעולם .

* יובהר כי תוקף זכאות להירשם לקורס נוסף הינו שנה אחת בלבד מיום סיום הקורס.

סגירת תפריט