לימודי רפואה ורפואת שיניים בדברצן

לימודי רפואת שיניים בהונגריה

אני רוצה להתחיל לימודי רפואה בחו"ל

לימודי רפואה כללית ורפואת שיניים בדברצן -מתחילים במכינה של תל אביב מדיקל קולג'

דברצן, העיר השנייה בגודלה ובחשיבותה בהונגריה, שוכנת במרחק כשעתיים וחצי נסיעה מהבירה בודפשט. בעיר זו פועלת אוניברסיטת דברצן הנמנית על ארבע האוניברסיטאות ההונגריות שמקיימות מסלולי רפואה ורפואת שיניים באנגלית לסטודנטים זרים. מדובר באוניברסיטה גדולה וותיקה, אשר הלימודים בה מוכרים על ידי האיחוד האירופי ומדינת ישראל. המכינה לרפואה של תל אביב מדיקל קולג' בנויה בהתאמה מלאה לדרישות, לפיקוח, לסילבוסים ולמבחני הקבלה של האוניברסיטאות המובילות באירופה, ואף מהווה נציגה  של רבות מהן. על כן, המשתתפים בה זוכים להכנה אופטימאלית לקראת מעבר בחינות הקבלה ולימודי רפואה בדברצן, ונהנים ממחויבות מלאה למעבר מוצלח של בחינות הקבלה לאוניברסיטה המבוקשת.

לימודי רפואה ורפואת שיניים בדברצן

כאמור, דברצן היא השנייה בגודלה במדינת הונגריה ומונה מעל ל- 300 אלף תושבים, אשר נהנים בשנים האחרונים מפיתוח מואץ של תשתיות, כבישים ואוטוסטראדה המחברת לעיר הבירה, קווי רכבת חדישים ושדה תעופה בינלאומי. באוניברסיטת דברצן נערכים לימודי רפואה כללית באנגלית הנפרשים על פני שש שנים, כאשר שכר הלימוד עומד על כ- 15.5 אלף דולרים בשנה. לעומת זאת, לימודי רפואת שיניים בדברצן אורכים 5 שנים ושכר הלימוד בהם עומד על כ- 16 אלף דולרים בשנה. על מנת להתקבל למסלולים אלו יש להציג תעודת בגרות מלאה, לעבור בהצלחה מבחן כניסה בכתב בתחומי הכימיה, הביולוגיה והפיזיקה, וכמו כן מבחן בעל פה בפיזיקה ופיזיולוגיה בסיסית או בביולוגיה וכימיה.

המכינה לרפואה בתל אביב מדיקל קולג'

תוכנית הלימודים במכינה לרפואה בחו"ל של תל אביב מדיקל קולג'  הינה האינטנסיבית והמקיפה ביותר בארץ ובאירופה. מטרתה להכין את התלמידים לבחינות הקבלה באוניברסיטאות האירופיות, ולהעניק להם ידע חיוני בהתאם לחומרי השנה הראשונה בלימודי הרפואה. מדובר בתוכנית הנפרשת על פני שישה חודשים, עם כ-20 שעות אקדמיות בשבוע ובסך הכול יותר מ- 450 שעות. בנוסף לשיעורים, המכינה כוללת שעות תגבור לתלמידים הזקוקים לכך, מאות שאלות שיעורי בית בכל שבוע, מעל 30  בחינות המדמות את בחינות הקבלה לאוניברסיטאות, פרזנטציות ועוד מטלות אקדמיות. בכל קורס מתקיימים 6 מבחני קרדיט לאורך התקופה, מבחן אמצע ומבחן מסכם , ו- 2 מצגות והרצאות שיכין כל סטודנט. אין ספק כי מדובר בהכנה הרצינית והטובה ביותר כיום בתחומה בישראל, הכוללת מחויבות מלאה למעבר מוצלח של בחינות הקבלה. בוגרים שייסימו את המכינה בציון עובר ושלא יעברו בהצלחה את הבחינות הקבלה לאוניברסיטאות לרפואה באירופה זכאים להחזר כספי מלא, או להשתתפות במכינה נוספת ללא תשלום (*בהתאם לתנאי התקנון של המכללה ).

הרשמה למכינה ומידע נוסף

המעוניינים בפרטים נוספים אודות לימודי רפואה ורפואת שיניים בדברצן, או לבצע הרשמה למכינה, מוזמנים ליצור קשר עם מזכירות תל אביב מדיקל קולג' דרך האתר. לחילופין, נתן להתקשר אלינו בטלפון שמספרו 077-9969303 ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.

Slide Anything shortcode error: A valid ID has not been provided
סגירת תפריט

בואו נדבר!

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם
אם אתם רוצים לדבר איתנו בטלפון אז התקשרו אלינו כבר עכשיו