לימודי רפואת שיניים בדברצן

לימודי רפואת שיניים בהונגריה

לימודי רפואת שיניים בדברצן

צרו קשר למידע נוסף

לימודי רפואת שיניים בדברצן

דברצן, העיר השנייה בגודלה ובחשיבותה בהונגריה, שוכנת במרחק כשעתיים וחצי נסיעה מהבירה בודפשט. בעיר זו פועלת אוניברסיטת דברצן הנמנית על ארבע האוניברסיטאות ההונגריות שמקיימות מסלולי רפואה ורפואת שיניים באנגלית לסטודנטים זרים. מדובר באוניברסיטה גדולה וותיקה, אשר הלימודים בה מוכרים על ידי האיחוד האירופי ומדינת ישראל. המכינה מטעםTel Aviv Medical College בנויה בהתאמה מלאה לדרישות, לפיקוח, לסילבוסים ולמבחני הקבלה של האוניברסיטאות המובילות באירופה, ואף מהווה נציגה רשמית של רבות מהן. על כן, המשתתפים בה זוכים להכנה אופטימאלית לקראת לימודי רפואה בדברצן, ונהנים ממחויבות מלאה למעבר מוצלח של בחינות הקבלה לאוניברסיטה המבוקשת.

לימודי רפואה ורפואת שיניים בדברצן

כאמור, דברצן היא השנייה בגודלה במדינת הונגריה ומונה מעל ל- 300 אלף תושבים, אשר נהנים בשנים האחרונים מפיתוח מואץ של תשתיות, כבישים ואוטוסטראדה המחברת לעיר הבירה, קווי רכבת חדישים ושדה תעופה בינלאומי. באוניברסיטת דברצן נערכים לימודי רפואה כללית הנפרשים על פני שש שנים, כאשר שכר הלימוד עומד על כ- 15.5 אלף דולרים בשנה. לעומת זאת, לימודי רפואת שיניים בדברצן אורכים 5 שנים ושכר הלימוד בהם עומד על כ- 16 אלף דולרים בשנה. על מנת להתקבל למסלולים אלו יש להציג תעודת בגרות מלאה, לעבור בהצלחה מבחן כניסה בכתב בתחומי הכימיה, הביולוגיה והפיזיקה, וכמו כן מבחן בעל פה בפיזיקה ופיזיולוגיה בסיסית או בביולוגיה וכימיה.

המכינה ב- Tel Aviv Medical College

תוכנית הלימודים במכינת Tel Aviv Medical College הינה האינטנסיבית והמקיפה ביותר בארץ. מטרתה להכין את התלמידים לבחינות הקבלה באוניברסיטאות האירופיות, ולהעניק להם ידע חיוני בהתאם לחומרי השנה הראשונה בלימודי הרפואה. מדובר בתוכנית הנפרשת על פני שישה חודשים, עם 20 שעות אקדמיות בשבוע ובסך הכול יותר מ- 450 שעות. בנוסף לשיעורים, המכינה כוללת שעות תגבור לתלמידים הזקוקים לכך, מאות שאלות שיעורי בית בכל שבוע, ומרתון תרגול אינטנסיבי לקראת הבחינה הסופית. בכל קורס מתקיימות ארבע בחינות סופיות, לצד 18 מבחני קרדיט לאורך התקופה, ו- 12 מצגות והרצאות שיכין כל סטודנט. אין ספק כי מדובר בהכנה הרצינית והטובה ביותר כיום בתחומה בישראל, הכוללת מחויבות מלאה למעבר מוצלח של בחינות הקבלה. בוגרים שלא יעברו את הבחינות זכאים להחזר כספי מלא, או להשתתפות במכינה נוספת ללא תשלום.

הרשמה למכינה ומידע נוסף

המעוניינים בפרטים נוספים אודות לימודי רפואה ורפואת שיניים בדברצן, או לבצע הרשמה למכינה, מוזמנים ליצור קשר עם מזכירות Tel Aviv Medical College דרך האתר. לחילופין, נתן להתקשר אלינו בטלפון שמספרו 077-8965555 ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.

סגירת תפריט