לימודי רפואה בקרואטיה

אני רוצה להתחיל לימודי רפואה בחו"ל

לימודי רפואה בקרואטיה

 

לימודי רפואה בקרואטיה – האוניברסיטה לרפואה ברייקה,

 Reijeka university school medicine

אוניברסיטת רייקה מורכבת מתשע פקולטות, אקדמיה  אחת וארבע מחלקות-
בניין הפקולטה לפילוסופיה, האקדמיה לאומנות שימושית, הפקולטה להנדסה אזרחית, הפקולטה לכלכלה, הפקולטה להנדסה, הפקולטה למדעי הרוח והחברה, המחלקה לפילוסופיה,  הפקולטה למשפטים, הפקולטה ללימודי ים, הפקולטה ללימודי רפואה, הפקולטה להוראת מורים והפקולטה לתיירות וניהול אירוח.
בעוד האוניברסיטה המודרנית נוסדה ב7.5.73, בית הספר הראשון להשכלה בעיר הוקם בשנת 1627 ונהנה ממעמד שווה עם יתר האקדמיות בערים גדולות יותר. רייקה הייתה מושבה של אקדמיה גם בעבר וגם כיום.

הפקולטה ללימודי רפואה של אוניברסיטת רייקה

הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת רייקה נוסדה בשנת 1955 ובששת העשורים האחרונים, הפכה הפקולטה למוסד חינוכי ומדעי בעל מוניטין רב בקרואטיה ובחו"ל, בעל חשיבות מרובה לאזור זה.
הפקולטה לרפואה היא גם מקום שבו הפעילות החינוכית, המקצועית והמדעית שמתבצעת ומפותחת באופן מקביל. הפקולטה דואגת להדגיש כי במהלך הלימודים ובגישה משולבת, הסטודנטים רוכשים ידע, מיומנות ויכולות מקצועיות עבור פעילותם בעתיד. וכן, את יכולות החשיבה העצמאית, הערכת ביקורתית, כישורי פתרון בעיות ויכולת להתמודד עם פיתוח ועבודה מדעית, תוך כיבוד המוסר האתי הגבוה ביותר.

חזון הפקלוטה ללימודי רפואה של אוניברסיטת רייקה

החזון של הפקולטה לרפואה הוא בעל התפתחות מתמשכת, עם היקף להציב את עצמו, בסביבה המקומית והבינלאומית, כמוסד חינוכי גבוה , תחרותי ומחובר היטב.
תפיסת הפיתוח האסטרטגי היא הכשרת העובדים שיוכירו עבור הידע והמיומנויות הנרכשים המבוססים בעיקר על תוצאת הלמידה, תוך שיפור איכותי מתמיד בכל תחומי העבודה.
במסגרת זו, הפקולטה תתחבר עוד יותר עם המוסדות המקומיים והבינלאומיים המובילים בתחום הבריאות, ההשכלה הגבוהה והמדע, על מנת להבטיח לתלמידיה, למורים ולכל העובדים האחרים, תנאים לשגשוג מקצועי טוב אף יותר , אשר יתרום לפיתוח נוסף של הפקולטה, האוניברסיטה והחברה בה אנו חיים.
בתחום המחקר המדעי, אנו רואים את הפקולטה כמרכז מדעי למחקרים ביו-רפואיים ומחקריים בין-תחומיים, בהתאם לתפיסה האירופית של " התמחויות חכמות", המתמקדות יותר ויותר במדע יישומי, במיוחד בתחום מחקרי התרגום ברפואה, וכן נקודת המוצא להכנסת הממצאים המדעיים המודרניים בפרקטיקה הרפואית היומיומית.

לכניסה לאתר האוניברסיטה

 

לימודי רפואה בקרואטיה, האוניברסיטה לרפואה של זאגרב,

 School of Medicine University of Zagreb

אוניברסיטת זאגרב היא האוניברסיטה הקרואטית הגדולה ביותר ביותר בדרום מזרח אירופה. בשנת 2015 האוניברסיטה הוגדרה כאחת מ-500 האוניברסיטאות הטובות בעולם.  
האוניברסיטה נוסדה באמצע המאה ה-17, בשנת 1699 ובנייניה פזורים בכל רחבי העיר זאגרב. כיום, כוללת האוניברסיטה כ-29 פקולטות, 3 אקדמיות לאמנות וכן מרכז ללימודים קרואטיים. 
באוניברסיטת זארגב לומדים בכל שנה כחמישים אלף סטודנטים בכל התארים אשר הופכים אותה למוסד אקדמי ומחקרי הגדול, הנודע והמפורסם ביותר בקרואטיה. כמו כן, בעקבות הנהירה הגדולה אל האוניברסיטה, אוניברסיטאת זאגרב אחראית על יותר ממחצית תוצרי המחקר בקרואטיה. 
כחמישים אלף סטודנטים בכל התארים לומדים באוניברסיטת זאגרב מדי שנה, והופכים אותה למוסד הלימודים והמחקר הגדול והמבוסס ביותר בקרואטיה. תודות לכך ,אוניברסיטת זאגרב אחראית על יותר מ-50% מהתוצר המחקרי בקרואטיה.

לימודי רפואה באוניברסיטת זאגרב

בית הספר לרפואה באוניברסיטת זאגרב הוא הגדול , הותיק והמוביל בין ארבעת בתי הספר לרפואה בקוראטיה. 
הפקולטה ללימודי רפואה תוכנן במקור כאחד מארבעת הפקלוטות המייסדות של האוניברסיטה בעבר.
בשנת 2003 נפתחה הפקולטה ללימודי רפואה באנגלית, המיועדת בעיקרה לסטודנטים זרים. עד היום למעלה מ-1,000 סטודנטים זרים סיימו את לימודי הרפואה שלהם בפקולטה לרפואה באוניברסיטת זאגרב.
התוכנית ללימודי רפואה בפקולטה לרפואה באוניברסיטת זאגרב נבנתה על פי דרישות האיחוד האירופאי וכן על פי דרישות האיגוד הלאומי בארצות הברית.

לכניסה לאתר האוניברסיטה

לימודי רפואה בקרואטיה, האוניברסיטה לרפואה בספליט

 University of split school of medicine

אוניברסיטת ספליט, הממוקמת בספליט קרואטיה, נוסדה בשנת 1974. בנויה מ-13 פקולטות ו-124 חברי סגל. האוניברסיטת ספליט הינה חלק "EUA", איחוד האוניברסיטאות האירופי.
אוניברסיטת ספליט התרחבה רבות ב-30 שנים האחרונות. כוללת בתוכה 13 פקולטות שוונות : פקולטה 1 הפקולטה להנדסה אזרחית, אדריכלות וגיאודזיה פקולטה 2 הפקולטה למדעי הטבע, פקולטה 3 הפקולטה למשפטים, פקולטה 4 הפקולטה הקתולית לתיאולוגיה, פקולטה 5 הפקולטה הכימית וטכנולוגיה, פקולטה 6 הפקולטה לרפואה,  פקולטה 7 הפקולטה של קינסיולוגיה,  פקולטה 8 הפקולטה ללימודי ים,  פקולטה 9 הפקולטה לפילוסופיה ו-פקולטה 10 האקדמיה לאומנות. *תואר ברוקחות עובד במתכונת משותפת בין הפקולטה לרפואה והפקולטה להנדסה כימית.

בית הספר לרפואה באוניברסיטת ספליט

הפקלוטה לרפואה באוניברסיטת ספליט, היא הפקולטה הבולטת ביותר של האקדמיה. 
פקולטה צעירה ותוססת בחוף הים האדריאטי הקרואטי עם נראות בולטת ומתגברת ברחבי קהילת המחקר והאקדמיה העולמית.
הפקולטה לרפואה באוניברסיטת ספליט מתגאה במצוינות שלה בהוראה ובמחקר. מייצגת תרבות של חדשנות וגישה בין תחומית, כמו גם שותפויות רבות עם האוניברסיטאות הטובות בעולם (כולל שותפויות פורמאליות עם אוניברסיטת אוטאווה בקדנה והמכללה הרפואית של ויסקונסין ארה"ב).
הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת ספליט  אשר מבססת את הלימודים על טיפול רפואי מבוסס ראיות ובמחקרים רלוונטי הופכים אותה למקום הטובה ביותר לסטונדטים המבקשים לשלב הישגים טכנולוגיים- מודרניים עם גישה מותאמת אישית ליחידים ולאוכלוסיות.

לכניסה לאתר האוניברסיטה

בחרו איך אתם רוצים ללמוד את המכינה לרפואה

קורס לייב אונליין
שכ"ל החל מ 15,000 ש"ח

הקורס מציע תחושה ייחודית של אינטראקציה בכך שהוא מאפשר לך ליצור אינטראקציה עם מורים וחברים לכיתה בדומה להימצאות בכיתה רגילה
אנו מספקים לך שני מסכי מחשב ענקיים, אוזניות מקצועיות ומצלמת רשת (במתנה!) בכדי שתוכלו להפיק את המירב בשיטה הייחודית שלנו ללמידה אונליין

קורס בכיתה במרכז ת"א
שכ"ל החל מ 15,000 ש"ח

הכיתות המודרניות שלנו הממוקמות במרכז תל אביב מאפשרים לך לקחת את הקורסים שלנו לצד חברים לכיתה

קורס אונליין מוקלט
שכ"ל החל מ 10,000 ש"ח

לאלו המעדיפים לעבוד בצורה עצמאית יותר עם גמישות ללמוד ולהתכונן בנוחות שלהם
אנו מציעים סט של כמות עצומה של חומרי למידה כולל 400+ שעות של הרצאות, 5000+ שאלות שיעורי בית ו-40+ בחינות סימולציה

סגירת תפריט

בואו נדבר!

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם
אם אתם רוצים לדבר איתנו בטלפון אז התקשרו אלינו כבר עכשיו