לימודי רפואה בקפריסין

אני רוצה להתחיל לימודי רפואה בחו"ל

לימודי רפואה בקפריסין - מתחילים במכינה של תל אביב מדיקל קולג'

לימודי רפואה בקפריסין . האוניברסיטה האירופאית, ניקוסיה, קפריסין

האוניברסיטה האירופאית הוקמה בשנת 1961 בעיר ניקוסיה בקפריסין והיא אחת משתי האוניברסיטאות שמציעות תוכנית באנגלית ללימודי רפואה בקפריסין.

העיר ניקוסיה משמשת כמרכז הכלכלי של קפריסין ומבקרים בה מדי שנה תיירים רבים בעיקר מישראל ומאירופה. ניקוסיה ממוקמת על גדת נהר פדיאוס במרכז האי קפריסין. העיר ניקוסיה מחולקת בין הרפובליקה של קפריסין(קפריסין הדרומית-הנקראת גם החלק היווני) לבין קפריסין הצפונית המוכרת על ידי טורקיה בלבד.

באוניברסיטה האירופאית לומדים כיום כ-6000 סטודנטים בכל הפקולטות.
הפקולטה לרפואה מנוהלת לפי ההנחיות והסטנדרטים של האיחוד האירופי ותקני בריאות בינלאומיים אחרים, כך שהסטודנטים לרפואה באוניברסיטה האירופאית יכולים לאחר סיום לימודיהם לעבוד באירופה ובכל העולם.
בית הספר לרפואה רשום ומוכר באופן מלא על ידי ה- International Medical Directory of FAIMER (קרן לקידום חינוך ומחקר רפואי בינלאומי), עובדה המוסיפה יוקרה למעמדה של הפקולטה לרפואה באוניברסיטה האירופאית.

תנאי הקבלה ללימודי רפואה בקפריסין באוניברסיטה האירופאית הם: תעודת בגרות מלאה הכוללת את מקצוע הביולוגיה ברמת 5 יחידות לימוד ובנוסף מקצוע מדעי אחד נוסף מורחב מתוך השלושה הבאים: פיסיקה, כימיה ומתמטיקה(או לחילופין תעודה מהמכינה שלנו),
ובנוסף המועמדים עוברים ראיון אישי ויש צורך בהצגת מסמך המעיד על רמת האנגלית של המועמד כמו ציון מבחן tofel לדוגמא. שכר הלימוד לשנה עומד על כ-19000 יורו. ( האוניברסיטה מעדכנת את שכר הלימוד מדי שנה ולכן מומלץ להתעדכן ישירות באתר האוניברסיטה )

לחצו כאן לכניסה לאתר הרשמי של האוניברסיטה

לימודי רפואה בקפריסין, אוניברסיטת ניקוסיה – הפקולטה לרפואה

אוניברסיטת ניקוסיה היא אחת מ-2 האוניברסיטאות בקפריסין אשר מציעות לימודי רפואה בשפה האנגלית והיא ממוקמת בעיר ניקוסיה שבקפריסין.

העיר ניקוסיה משמשת כמרכז הכלכלי של קפריסין וממבקרים בה מדי שנה תיירים רבים בעיקר מישראל ומאירופה. ניקוסיה ממוקמת על גדת נהר פדיאוס במרכז האי קפריסין. העיר ניקוסיה מחולקת בין הרפובליקה של קפריסין(קפריסין הדרומית-הנקראת גם החלק היווני) לבין קפריסין הצפונית המוכרת על ידי טורקיה בלבד. 

אוניברסיטת ניקוסיה הוקמה בשנת 1980, והיא אוניברסיטה פרטית(לכן, שכר הלימוד בה יקר באופן יחסי כפי שיתואר בפסקה האחרונה). אוניברסיטת ניקוסיה היא האוניברסיטה הגדולה ביותר בקפריסין. 

תנאי הקבלה ללימודי רפואה בקפריסין באוניברסיטת ניקוסיה הם תעודת בגרות מלאה עם 5 יחידות לימוד של מקצועות ברמה מוגברת, עם מקצוע הביולוגיה מוגבר חובה ולפחות עוד אחד מוגבר מהשלושה: פיסיקה, כימיה ומתמטיקה. בנוסף יש להציג הוכחת רמת האנגלית כמו ציון מבחן tofel לדוגמא. בנוסף, עם כל מועמד מתקיים ראיון אישי אשר בודק את האישיות והמוטיבציה של המועמד ובנוסף בוחן את הידע המדעי של המועמד במקצועות המדעיים שפורטו קודם.

שכר הלימוד: כ- 19000 יורו לשנה ( האוניברסיטה מעדכנת את שכר הלימוד מדי שנה ולכן מומלץ להתעדכן ישירות באתר האוניברסיטה ) .

לחצו כאן לכניסה לאתר הרשמי של האוניברסיטה

בחרו איך אתם רוצים ללמוד את המכינה לרפואה

קורס לייב אונליין
שכ"ל החל מ 15,000 ש"ח

הקורס מציע תחושה ייחודית של אינטראקציה בכך שהוא מאפשר לך ליצור אינטראקציה עם מורים וחברים לכיתה בדומה להימצאות בכיתה רגילה
אנו מספקים לך שני מסכי מחשב ענקיים, אוזניות מקצועיות ומצלמת רשת (במתנה!) בכדי שתוכלו להפיק את המירב בשיטה הייחודית שלנו ללמידה אונליין

קורס בכיתה במרכז ת"א
שכ"ל החל מ 15,000 ש"ח

הכיתות המודרניות שלנו הממוקמות במרכז תל אביב מאפשרים לך לקחת את הקורסים שלנו לצד חברים לכיתה

קורס אונליין מוקלט
שכ"ל החל מ 10,000 ש"ח

לאלו המעדיפים לעבוד בצורה עצמאית יותר עם גמישות ללמוד ולהתכונן בנוחות שלהם
אנו מציעים סט של כמות עצומה של חומרי למידה כולל 400+ שעות של הרצאות, 5000+ שאלות שיעורי בית ו-40+ בחינות סימולציה

סגירת תפריט

בואו נדבר!

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם
אם אתם רוצים לדבר איתנו בטלפון אז התקשרו אלינו כבר עכשיו