לימודי רפואה בקפריסין

אני רוצה להתחיל לימודי רפואה בחו"ל

לימודי רפואה בקפריסין - מתחילים במכינה של תל אביב מדיקל קולג'

לימודי רפואה בקפריסין . האוניברסיטה האירופאית, ניקוסיה, קפריסין

האוניברסיטה האירופאית הוקמה בשנת 1961 בעיר ניקוסיה בקפריסין והיא אחת משתי האוניברסיטאות שמציעות תוכנית באנגלית ללימודי רפואה בקפריסין.

העיר ניקוסיה משמשת כמרכז הכלכלי של קפריסין ומבקרים בה מדי שנה תיירים רבים בעיקר מישראל ומאירופה. ניקוסיה ממוקמת על גדת נהר פדיאוס במרכז האי קפריסין. העיר ניקוסיה מחולקת בין הרפובליקה של קפריסין(קפריסין הדרומית-הנקראת גם החלק היווני) לבין קפריסין הצפונית המוכרת על ידי טורקיה בלבד.

באוניברסיטה האירופאית לומדים כיום כ-6000 סטודנטים בכל הפקולטות.
הפקולטה לרפואה מנוהלת לפי ההנחיות והסטנדרטים של האיחוד האירופי ותקני בריאות בינלאומיים אחרים, כך שהסטודנטים לרפואה באוניברסיטה האירופאית יכולים לאחר סיום לימודיהם לעבוד ברחבי האיחוד האירופי ובישראל.
בית הספר לרפואה רשום ומוכר באופן מלא על ידי ה- International Medical Directory of FAIMER (קרן לקידום חינוך ומחקר רפואי בינלאומי), עובדה המוסיפה יוקרה למעמדה של הפקולטה לרפואה באוניברסיטה האירופאית.

תנאי הקבלה ללימודי רפואה בקפריסין באוניברסיטה האירופאית הם: תעודת בגרות מלאה הכוללת את מקצוע הביולוגיה ברמת 5 יחידות לימוד ובנוסף מקצוע מדעי אחד נוסף מורחב מתוך השלושה הבאים: פיסיקה, כימיה ומתמטיקה(או לחילופין תעודה מהמכינה שלנו),
ובנוסף המועמדים עוברים ראיון אישי ויש צורך בהצגת מסמך המעיד על רמת האנגלית של המועמד כמו ציון מבחן tofel לדוגמא. שכר הלימוד לשנה עומד על 19000 יורו. ( האוניברסיטה מעדכנת את שכר הלימוד מדי שנה ולכן מומלץ להתעדכן ישירות באתר האוניברסיטה ) 

לחצו כאן לכניסה לאתר הרשמי של האוניברסיטה

נגן וידאו
נגן וידאו

לימודי רפואה בקפריסין, אוניברסיטת ניקוסיה – הפקולטה לרפואה

אוניברסיטת ניקוסיה היא אחת מ-2 האוניברסיטאות בקפריסין אשר מציעות לימודי רפואה בשפה האנגלית והיא ממוקמת בעיר ניקוסיה שבקפריסין.

העיר ניקוסיה משמשת כמרכז הכלכלי של קפריסין וממבקרים בה מדי שנה תיירים רבים בעיקר מישראל ומאירופה. ניקוסיה ממוקמת על גדת נהר פדיאוס במרכז האי קפריסין. העיר ניקוסיה מחולקת בין הרפובליקה של קפריסין(קפריסין הדרומית-הנקראת גם החלק היווני) לבין קפריסין הצפונית המוכרת על ידי טורקיה בלבד. 

אוניברסיטת ניקוסיה הוקמה בשנת 1980, והיא אוניברסיטה פרטית(לכן, שכר הלימוד בה יקר באופן יחסי כפי שיתואר בפסקה האחרונה). אוניברסיטת ניקוסיה היא האוניברסיטה הגדולה ביותר בקפריסין. לאוניברסיטה יש שיתוף פעולה עם קליניקות מסוימות באנגליה וישנה אופציה לסטודנטים באוניברסיטת ניקוסיה לבצע את השנתיים הקליניות האחרונות שלהם באנגליה.

תנאי הקבלה ללימודי רפואה בקפריסין באוניברסיטת ניקוסיה הם תעודת בגרות מלאה עם 16 יחידות לימוד של מקצועות ברמה מוגברת, עם מקצוע הביולוגיה מוגבר חובה ולפחות עוד אחד מוגבר מהשלושה: פיסיקה, כימיה ומתמטיקה(או לחילופין, תעודה מהמכינה שלנו). בנוסף יש להציג הוכחת רמת האנגלית כמו ציון מבחן tofel לדוגמא. בנוסף, עם כל מועמד מתקיים ראיון אישי אשר בודק את האישיות והמוטיבציה של המועמד ובנוסף בוחן את הידע המדעי של המועמד במקצועות המדעיים שפורטו קודם.

שכר הלימוד: 3 השנים הראשונות: 18000 יורו לשנה וב-3 השנים האחרונות: 22000 יורו לשנה. סטודנטים שעושים את השנה החמישית והשישית באנגליה, משלמים שכר לימוד מופחת בסכום של 6000 יורו לשנה. ( האוניברסיטה מעדכנת את שכר הלימוד מדי שנה ולכן מומלץ להתעדכן ישירות באתר האוניברסיטה ) 

לחצו כאן לכניסה לאתר הרשמי של האוניברסיטה

נגן וידאו
נגן וידאו

הכנה מקצועית ללימודי רפואה,רפואת שיניים,וטרינריה באנגלית במעל 40 אוניברסיטאות באירופה

סגירת תפריט