לימודי רפואה בסלובקיה

אני רוצה להתחיל לימודי רפואה בחו"ל

לימודי רפואה בסלובקיה – מתחילים במכינה של תל אביב מדיקל קולג'

ישנן מגוון אוניברסיטאות בהן יכולים סטודנטים זרים להתקבל ללימודי רפואה בסלובקיה באנגלית..
שלוש האוניברסיטאות העיקריות הרלוונטיות לסטודנטים זרים ממוקמות בעיר הבירה ברטיסלבה – אוניברסיטת קומניוס , במרטין – אוניברסיטת יאסניוס ובקושיצה- אוניברסיטת ספריק.
במסגרת מסלולי לימודי רפואה בסלובקיה יכולים סטודנטים ישראלים להירשם ללימודי רפואה, לימודי רפואת שיניים ובחלק ממוסדות הלימוד גם ללימודי ווטרינריה, בשפה האנגלית.
כל מסלולי לימודי הרפואה בסלובקיה, לימודי רפואת שיניים בסלובקיה ולימודי וטרינריה בסלובקיה, המוצעים כאן כמובן מוכרים על ידי האיחוד האירופי ועל ידי מדינת ישראל.

איך מכללת תל אביב מדיקל קולג' יכולה לעזור לך להתקבל ללימודי רפואה בסלובקיה כבר השנה?

אנו כאן כדי לעזור לך להתחיל את התואר ברפואה באוניברסיטה המתאימה ביותר עבורך בסלובקיה, להכין אותך לבחינות הקבלה, ולהפוך את הליך הכניסה לפשוט ככל האפשר. במכללת תל אביב מדיקל קולג', אנו מבטיחים את קבלתך ללימודי רפואה במגוון אוניברסיטאות בסלובקיה , לצד ליווי מלא במעבר שלך לכל אוניברסיטה שתבחר.

המטרה העיקרית שלנו היא לקדם את מוכנותך לבחינות הקבלה ואת ההצלחה האקדמית שלך . גלו עוד על יתרונות המכינה המקיפה ביותר ללימודי רפואה בחו"ל של תל אביב מדיקל קולג'!
תופתעו לשמוע איך תכנית המכינה לרפואה שלנו יכולה להוביל אותכם ליעד במהירות, במקצועיות, וביותר קלות משחשבתם. אנחנו כאן כדי לעזור לך בכל שלבי ההרשמה לאוניברסיטאות, ולהבטיח את מקומך ללמוד את התואר באנגלית ברפואה או רפואת שיניים בסלובקיה ולחיות בעיר תוססת ומרתקת. אל תסתפקו במילה שלנו – צפו עכשיו בסרטוני ההמלצה שקיבלנו וראו מה הבוגרים שלנו אומרים על המכינה של תל אביב מדיקל קולג' . כיצד זה עזר להם להתקבל ולהצליח באוניברסיטאות המובילות לרפואה באירופה.

רוצים להרגיש איך זה ללמוד במכינה ? צפו בהרצאות לדוגמא
רוצים לשמוע עוד? יש לכם שאלות נוספות ? צרו קשר עכשיו
לתיאום פגישת ייעוץ אישית ללא עלות , או בקרו בעמוד שאלות נפוצות

האוניברסיטה ממוקמת בעיר קושיצה, העיר השנייה בגודלה בסלובקיה. בית הספר לרפואה החל לקבל תלמידים זרים בשנת 1995.
באונירברסיטת זפריק ניתן ללמוד לימודי רפואה כללית במסלול 6 שנתי.
שכר הלימוד במסלול לימודי רפואה עומד על 10,000 יורו לשנה. לימודי רפואת שיניים מתקיימים במסלול 6 שנתי גם הם. שכר הלימוד במסלול זה עומד על כ 10,000 יורו לשנה. 

תנאי הקבלה ללימודי רפואה באוניברסיטת זפריק שבסלובקיה: תעודת בגרות מלאה, מבחן כניסה בכתב בכימיה וביולוגיה. לשם עמידה בתנאי הקבלה של האוניברסיטה, מומלץ להצטרף למכינה שלנו, המכינה אתכם בצורה הטובה ביותר ללימודי רפואה בסלובקיה ולימודי רפואת שיניים בסלובקיה, באוניברסיטת זפריק. ( האוניברסיטה מעדכנת את שכר הלימוד מדי שנה ולכן מומלץ להתעדכן ישירות באתר האוניברסיטה )

לאתר האוניברסיטה

האוניברסיטה ממוקמת בעיר הבירה של סלובקיה – ברטיסלבה. האוניברסיטה היא הגדולה והוותיקה במדינה.
באוניברסיטת קומניוס ניתן ללמוד לימודי רפואה כללית במסלול 6 שנתי. 
שכר הלימוד במסלול לימודי רפואה עומד על 10,000 אירו לשנה. לימודי רפואת שיניים מתקיימים במסלול 6 שנתי גם הם. שכר הלימוד במסלול זה עומד על 10,000 אירו לשנה.

תנאי הקבלה ללימודי רפואה באוניברסיטת קומניוס שבסלובקיה: תעודת בגרות מלאה, מבחן כניסה בכתב בכימיה וביולוגיה. לשם עמידה בתנאי הקבלה של האוניברסיטה, מומלץ להצטרף למכינה שלנו, המכינה אתכם בצורה הטובה ביותר ללימודי רפואה בסלובקיה ולימודי רפואת שיניים בסלובקיה, באוניברסיטת קומניוס. ( האוניברסיטה מעדכנת את שכר הלימוד מדי שנה ולכן מומלץ להתעדכן ישירות באתר האוניברסיטה )

לאתר האוניברסיטה

אוניברסיטת יאסניוס ממוקמת בעיר הקטנה מרטין והיא מקבלת מדי שנה מספר מועט של תלמידי רפואה, הן מקומיים והן זרים. באוניברסיטת יאסניוס מסלול אחד, 6 שנתי, ללימודי רפואה באנגלית. שכר הלימוד לשנה עומד על כ- 10,000 אירו לשנת לימודי רפואה. תנאי הקבלה ללימודי רפואה באוניברסיטת יאסניוס שבסלובקיה: תעודת בגרות מלאה ומבחן כניסה בכתב בכימיה, ביולוגיה ואנגלית רפואית. לשם עמידה בתנאי הקבלה של האוניברסיטה ללימודי רפואה, מומלץ להצטרף למכינה שלנו, המכינה אתכם בצורה הטובה ביותר ללימודי רפואה בסלובקיה, באוניברסיטת יאסניוס.( האוניברסיטה מעדכנת את שכר הלימוד מדי שנה ולכן מומלץ להתעדכן ישירות באתר האוניברסיטה ) לאתר האוניברסיטה

בחרו איך אתם רוצים ללמוד את המכינה לרפואה

קורס לייב אונליין
שכ"ל החל מ 15,000 ש"ח

הקורס מציע תחושה ייחודית של אינטראקציה בכך שהוא מאפשר לך ליצור אינטראקציה עם מורים וחברים לכיתה בדומה להימצאות בכיתה רגילה
אנו מספקים לך שני מסכי מחשב ענקיים, אוזניות מקצועיות ומצלמת רשת (במתנה!) בכדי שתוכלו להפיק את המירב בשיטה הייחודית שלנו ללמידה אונליין

קורס בכיתה במרכז ת"א
שכ"ל החל מ 15,000 ש"ח

הכיתות המודרניות שלנו הממוקמות במרכז תל אביב מאפשרים לך לקחת את הקורסים שלנו לצד חברים לכיתה

קורס אונליין מוקלט
שכ"ל החל מ 10,000 ש"ח

לאלו המעדיפים לעבוד בצורה עצמאית יותר עם גמישות ללמוד ולהתכונן בנוחות שלהם
אנו מציעים סט של כמות עצומה של חומרי למידה כולל 400+ שעות של הרצאות, 5000+ שאלות שיעורי בית ו-40+ בחינות סימולציה

סגירת תפריט

בואו נדבר!

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם
אם אתם רוצים לדבר איתנו בטלפון אז התקשרו אלינו כבר עכשיו