לימודי רפואה בלטביה

אני רוצה להתחיל לימודי רפואה בחו"ל

לימודי רפואה בלטביה – מתחילים במכינה של תל אביב מדיקל קולג' 

 
ישנן מספר אוניברסיטאות עיקריות בהן יכולים סטודנטים דוברי אנגלית ללמוד לימודי רפואה בלטביה, במסלולי לימוד רפואה באנגלית.

האוניברסיטה העיקרית הרלוונטית לסטודנטים זרים ממוקמת בריגה והיא האוניברסיטה הלאומית של לטביה.
במסגרת מסלולי לימודי רפואה בלטביה יכולים סטודנטים ישראלים להירשם ללימודי רפואה בשפה האנגלית. כל מסלולי הלימודים: לימודי רפואה בלטביה המוצעים כאן כמובן מוכרים על ידי האיחוד האירופי ועל ידי מדינת ישראל.

 

תל אביב מדיקל קולג' הינה המכללה המובילה בישראל להכנת תלמידים ל- לימודי רפואה בלטביה. מעוניינים בפרטים נוספים לגבי מכינה ללימודי רפואה בלטביה? התקשרו כבר עכשיו או השאירו את פרטיכם ואחד מנציגינו יחזור אליכם עוד היום. 


לימודי רפואה בלטביה, האוניברסיטת הלאומית של לטביה –

University of Latvia, Faculty of Medicine

האוניברסיטה הוותיקה בלטביה, ממוקמת בבירתה ריגה, וכוללת מסלולי לימוד לתלמידים זרים בתחומי הרפואה.
במוסד לימודים זה ניתן ללמוד בשפה האנגלית במסלול לימודי רפואה כללית, האורך 6 שנים. שכר הלימוד במסלול זה עומד על כ 8000 אירו לשנה. המחיר משתנה מעט משנה לשנה.
תנאי הקבלה ללימודי רפואה בלטביה באוניברסיטה הלאומית: בחינה באנגלית וציונים גבוהים בבחינות קודמות במקצועות כימיה, ביולוגיה, פיסיקה ומדעי הטבע.
לשם עמידה בתנאי הקבלה של האוניברסיטה, מומלץ להצטרף למכינה שלנו, המכינה אתכם בצורה הטובה ביותר ללימודי רפואה בלטביה, באוניברסיטה הלאומית של לטביה.
 
 
אוניברסיטת לטביה הממוקמת בריגה, בירת לטביה, היא אחת האוניברסיטאות הוותיקות ביותר במדינה.
 
האוניברסיטה נוסדה בשנת 1919, ומאז ועד היום היא נחשבת לאחד ממוסדות ההשכלה הגבוהה החשובים ביותר בלטביה.
 
באוניברסיטה פועלות 13 פקולטות בתחומים הבאים: ביולוגיה, מדעי המחשב, כלכלה וניהול, פיזיקה ומתמטיקה, גיאוגרפיה ומדעי כדור הארץ, היסטוריה ופילוסופיה, מדעי הרוח, משפטים, כימיה, פסיכולוגיה אומנות ומדעי ההוראה, מדעי המדינה, תיאולוגיה והפקולטה לרפואה. בנוסף, האוניברסיטה מפעילה למעלה מ-20 מכוני מחקר בתחומים שונים.
 

אוניברסיטת לטביה – הפקולטה לרפואה

הפקולטה לרפואה באוניברסיטת לטביה נפתחה מחדש בשנת 1997, וזאת לאחר שלאורך שנים רבות לימודי הרפואה באוניברסיטה בוטלו על ידי השלטון הסובייטי.
מיום פתיחתה מחדש של הפקולטה לרפואה (הפתיחה החגיגית התקיימה בתאריך 4.9.1998), מצטרפים מדי שנה כ-200 סטודנטים חדשים לאחד ממסלולי לימודי הרפואה בפקולטה, כאשר מספר הסטודנטים בפקולטה לרפואה עומד כיום על כ-1,000 תלמידים מתוך 19,000 סטודנטים הלומדים ביתר הפקולטות הפועלות במוסד.
הסגל האקדמי בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת לטביה מונה כ-120 חברי אקדמיה מתוכם 13 פרופסורים, 18 פרופסורים קשורים, 21 פרופסורים עוזרים ו-6 פרופסורים אורחים. הלימודים בפקולטה לרפואה מתקיימים במלואם באנגלית.
 

הרבה יותר לימודים מעשיים

תכנית הלימודים בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת לטביה מאפשרת לכלל הסטודנטים להכיר מקרוב את הפרקטיקה הקלינית באמצעות אחד מבתי החולים הקליניים של האוניברסיטה הכוללים בין היתר את: בית החולים האוניברסיטאי פאולס Stradiņš, בית החולים של האוניברסיטה הקלינית לילדים, בית החולים של האוניברסיטה הקלינית ריגה ובית החולים לטראומה ואורתופדיה. בשנים האחרונות, אוניברסיטת לטביה הופכת לפופולארית יותר ויותר בקרב סטודנטים בינלאומיים המגיעים מכל רחבי אירופה. הפקולטה לרפואה מעמידה לרשות הסטודנטים תכנית לימוד ייחודית המיושמת באמצעות קבוצות לימוד קטנות (עד 10 סטודנטים בקבוצה), דבר המאפשר לכל אחד מהסטודנטים ליהנות מהכשרה מקצועית מלאה, מקיפה ואישית לאורך כל תקופת הלימודים.
 
עם סיום הלימודים, בוגרי הפקולטה לרפואה באוניברסיטת לטביה יכולים להמשיך את לימודים במסגרת תכנית התמחות, או לחילופין, להמשיך למסלול לימודים לתואר שני. חלק נכבד מבוגרי הפקולטה לרפואה באוניברסיטת לטביה, וחלק נכבד מהסגל האקדמי במקום, עובדים בכל המרפאות המובילות ביותר בלטביה, במכוני מחקר בינלאומיים ובמספר רב של ארגונים עולמיים בתחום הבריאות.
 

מגוון נרחב של שירותים מאוגדים לסטודנט

באוניברסיטת לטביה פועלת מועצת תלמידים החברה באגודת הסטודנטים של לטביה. מועצת התלמידים הוקמה בשנת 1993, ומאז ועד היום היא פועלת לשיפור מתמיד בחיי הרווחה, התרבות והפנאי של הסטודנטים. בנוסף, פועלת במקום שלוחה של הפדרציה הבינלאומית של סטודנטים לרפואה, ה- IFMSA. איגוד זה הוקם מתוך מטרה לשלב את הסטודנטים במגוון נרחב של פרויקטים שונים בתחום הבריאות. כמו כן, איגוד פועל להשמת סטודנטים במרפאות
חוץ לצרכי קיום סטז', קיום כנסים בינלאומיים בתחום הרפואה, קיום אירועים חברתיים לסטודנטים לרפואה מכל רחבי אירופה ועוד.
 
נגן וידאו
נגן וידאו

בחרו איך אתם רוצים ללמוד את המכינה לרפואה

קורס לייב אונליין
שכ"ל החל מ 15,000 ש"ח

הקורס מציע תחושה ייחודית של אינטראקציה בכך שהוא מאפשר לך ליצור אינטראקציה עם מורים וחברים לכיתה בדומה להימצאות בכיתה רגילה
אנו מספקים לך שני מסכי מחשב ענקיים, אוזניות מקצועיות ומצלמת רשת (במתנה!) בכדי שתוכלו להפיק את המירב בשיטה הייחודית שלנו ללמידה אונליין

קורס בכיתה במרכז ת"א
שכ"ל החל מ 15,000 ש"ח

הכיתות המודרניות שלנו הממוקמות במרכז תל אביב מאפשרים לך לקחת את הקורסים שלנו לצד חברים לכיתה

קורס אונליין מוקלט
שכ"ל החל מ 10,000 ש"ח

לאלו המעדיפים לעבוד בצורה עצמאית יותר עם גמישות ללמוד ולהתכונן בנוחות שלהם
אנו מציעים סט של כמות עצומה של חומרי למידה כולל 400+ שעות של הרצאות, 5000+ שאלות שיעורי בית ו-40+ בחינות סימולציה

סגירת תפריט

בואו נדבר!

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם
אם אתם רוצים לדבר איתנו בטלפון אז התקשרו אלינו כבר עכשיו