לימודי רפואה בחו"ל

לימודי רפואה בחו"ל

צרו קשר למידע נוסף

לימודי רפואה בחו"ל באנגלית

לימודי רפואה בחו"ל – מסלול לימודים מבוקש בישראל ובעולם.

לימודי הרפואה מדורגים, מדי שנה, בראש רשימת המקצועות המבוקשים ביותר בקרב סטודנטים ישראלים היוצאים ללימודים בחו"ל – ולא במקרה. השילוב בין רמת הלימודים הגבוהה, שכר הלימוד הנוח, ההזדמנות לפגוש סטודנטים מכל העולם, אווירת הלימודים הבינלאומית והתואר היוקרתי, מעודדים יותר ויותר ישראלים לבחור בלימודי רפואה בחו"ל.

הפופולריות הרבה של מסלול לימודים זה גם בקרב סטודנטים מכל רחבי העולם והביקושים הגדלים והולכים ללימודי רפואה בחו"ל כמו לימודי רפואה בגרמניה, הובילו את האוניברסיטאות לרפואה להציע מגוון תוכניות לימודים ייחודיות, המתקיימות בשפה האנגלית. תוכניות אלו זוכות להצלחה רבה ומכשירות רופאים צעירים, הנהנים ממגוון אפשרויות תעסוקה באיחוד האירופי, בישראל ובארה"ב.

המכינה ללימודי רפואה בחו"ל של תל אביב מדיקל קולג' – ההכנה הטובה ביותר לבחינות הקבלה.

ההחלטה ללמוד רפואה בחו"ל, מציבה בפני הסטודנט מספר אתגרים לא פשוטים וביניהם מעבר של בחינות הקבלה במגוון אוניברסיטאות, בחירת האוניברסיטה המתאימה והתמודדות עם השנתיים הראשונות ללימודי רפואה – שנתיים פרה-קליניות, הנחשבות לקשות ולעמוסות במיוחד.

בחינות הקבלה מאפשרות לאוניברסיטאות לבחור את הסטודנטים הטובים ביותר לפקולטות המובילות והן מתקיימות בארץ ובחו"ל, ע"י פרופסורים לרפואה מאוניברסיטאות באירופה. הבחינות כוללות שאלון אמריקאי בכתב ומבחן בע"פ באנגלית, מול בוחן או פאנל המונה מספר בוחנים.

  המכינה ללימודי רפואה בחו"ל – של תל אביב מדיקל קולג' (מבית  Overseas Medical Education)  מספקת למועמדים ללימודים את כל הידע והכלים הדרושים לעמידה בבחינות אלו-  ומאפשרת להם להשתלב בהצלחה בלימודי הרפואה בחו"ל.

שירותי ייעוץ והכוונה למועמדים ולסטודנטים

בחירת מסלול הלימודים העתידי בתחום הרפואה, אינה החלטה קלה: הלימודים הממושכים, מגוון מסלולי הלימוד האפשריים, המרחק מהבית כמו לימודי רפואה בגרמניה, והשפה הזרה מקשים על ההחלטה – וכאן נכנסים לתמונה, שירותי הייעוץ וההכוונה של המכינה.

המכינה ללימודי רפואה מלבד היותה גוף העוסק בלימודי הכנה קדם-אקדמיים לפקולטות לרפואה, מרכזת בישראל את כל הידע וההכוונה לצורך בחירת מסלול לימודים. במסגרת זו, המכינה עומדת לרשות המועמדים והסטודנטים בפגישות ייעוץ אישיות ובימים פתוחים. כמו כן, המכינה יוזמת ומפיקה כנס שנתי בינלאומי בהשתתפות ראשי האוניברסיטאות לרפואה מחו"ל ובהשתתפות סטודנטים ישראלים הלומדים בהן, המשתפים בחוויותיהם האישיות מהלימודים באוניברסיטאות השונות.

הכנה מקצועית ללימודי רפואה,רפואת שיניים,וטרינריה באנגלית
באוניברסיטאות אירופאיות המוכרות על ידי משרד הבריאות הישראלי

נכון לעדכון משרד הבריאות בשנת 2019

סגירת תפריט