לימודי רפואה בחו"ל

אני רוצה להתחיל לימודי רפואה בחו"ל

לימודי רפואה בחו"ל באנגלית – מתחילים במכינה של תל אביב מדיקל קולג' 

לימודי רפואה בחו"ל – מסלול לימודים מבוקש בישראל ובעולם.

לימודי הרפואה מדורגים, מדי שנה, בראש רשימת המקצועות המבוקשים ביותר בקרב סטודנטים ישראלים היוצאים ללימודים בחו"ל – ולא במקרה. השילוב בין רמת הלימודים הגבוהה, שכר הלימוד הנוח, ההזדמנות לפגוש סטודנטים מכל העולם, אווירת הלימודים הבינלאומית והתואר היוקרתי, מעודדים יותר ויותר ישראלים לבחור בלימודי רפואה בחו"ל.

הפופולריות הרבה של מסלול לימודים זה גם בקרב סטודנטים מכל רחבי העולם והביקושים הגדלים והולכים ללימודי רפואה בחו"ל הובילו את האוניברסיטאות לרפואה באירופה להציע מגוון תוכניות לימודים ייחודיות ברפואה כללית , רפואת שיניים ווטרינריה, המתקיימות במלואן בשפה האנגלית. תוכניות אלו זוכות להצלחה רבה ומכשירות רופאים צעירים, הנהנים ממגוון אפשרויות תעסוקה באיחוד האירופי, בישראל ובארה"ב.

המכינה ללימודי רפואה בחו"ל של תל אביב מדיקל קולג' – ההכנה הטובה ביותר לבחינות הקבלה.

ההחלטה ללמוד רפואה בחו"ל, מציבה בפני הסטודנט מספר אתגרים לא פשוטים וביניהם מעבר של בחינות הקבלה במגוון אוניברסיטאות, בחירת האוניברסיטה המתאימה והתמודדות עם השנתיים הראשונות ללימודי רפואה – שנתיים פרה-קליניות, הנחשבות לקשות ולעמוסות במיוחד. בחינות הקבלה מאפשרות לאוניברסיטאות לבחור את הסטודנטים הטובים ביותר לפקולטות המובילות והן מתקיימות בארץ ובחו"ל, ע"י פרופסורים לרפואה מאוניברסיטאות באירופה. הבחינות כוללות שאלון אמריקאי בכתב ומבחן בע"פ באנגלית במקצועות ביולוגיה, אנטומיה, כימיה , פיזיקה וחשיבה קוגניטית, מול בוחן או פאנל המונה מספר בוחנים. המכינה ללימודי רפואה בחו"ל – של תל אביב מדיקל קולג' (מבית Overseas Medical Education) מספקת למועמדים ללימודים את כל הידע והכלים הדרושים לעמידה בבחינות אלו-  ומאפשרת להם להשתלב בהצלחה בלימודי הרפואה בחו"ל.

שירותי ייעוץ והכוונה למועמדים ולסטודנטים

בחירת מסלול הלימודים העתידי בתחום הרפואה, אינה החלטה קלה: הלימודים הממושכים, מגוון מסלולי הלימוד האפשריים, המרחק מהבית  והשפה הזרה מקשים על ההחלטה – וכאן נכנסים לתמונה, שירותי הייעוץ וההכוונה של המכינה.

המכינה ללימודי רפואה של תל אביב מדיקל קולג' , מלבד היותה גוף העוסק בלימודי הכנה קדם-אקדמיים לפקולטות לרפואה באירופה, מרכזת את כל הידע וההכוונה לצורך בחירת מסלול לימודים ואוניברסיטה מתאימים. במסגרת זו, המכינה עומדת לרשות המועמדים והסטודנטים בפגישות ייעוץ אישיות ובימים פתוחים. כמו כן, המכינה יוזמת ומפיקה כנס שנתי בינלאומי בהשתתפות ראשי האוניברסיטאות לרפואה מחו"ל ובהשתתפות סטודנטים ישראלים הלומדים בהן, המשתפים בחוויותיהם האישיות מהלימודים באוניברסיטאות השונות באירופה.

נגן וידאו

הכנה מקצועית ללימודי רפואה,רפואת שיניים,וטרינריה באנגלית במעל 40 אוניברסיטאות באירופה

בחרו איך אתם רוצים ללמוד את המכינה לרפואה

קורס לייב אונליין
שכ"ל החל מ 15,000 ש"ח

הקורס מציע תחושה ייחודית של אינטראקציה בכך שהוא מאפשר לך ליצור אינטראקציה עם מורים וחברים לכיתה בדומה להימצאות בכיתה רגילה
אנו מספקים לך שני מסכי מחשב ענקיים, אוזניות מקצועיות ומצלמת רשת (במתנה!) בכדי שתוכלו להפיק את המירב בשיטה הייחודית שלנו ללמידה אונליין

קורס בכיתה במרכז ת"א
שכ"ל החל מ 15,000 ש"ח

הכיתות המודרניות שלנו הממוקמות במרכז תל אביב מאפשרים לך לקחת את הקורסים שלנו לצד חברים לכיתה

קורס אונליין מוקלט
שכ"ל החל מ 10,000 ש"ח

לאלו המעדיפים לעבוד בצורה עצמאית יותר עם גמישות ללמוד ולהתכונן בנוחות שלהם
אנו מציעים סט של כמות עצומה של חומרי למידה כולל 400+ שעות של הרצאות, 5000+ שאלות שיעורי בית ו-40+ בחינות סימולציה

סגירת תפריט

בואו נדבר!

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם
אם אתם רוצים לדבר איתנו בטלפון אז התקשרו אלינו כבר עכשיו