לימודי רפואה באיטליה

אני רוצה להתחיל לימודי רפואה בחו"ל

לימודי רפואה באיטליה באנגלית- המכינה הממוקדת והמקצועית בישראל למבחן ה IMAT

ישנן מספר אוניברסיטאות עיקריות בהן יכולים סטודנטים דוברי אנגלית ללמוד רפואה באיטליה, במסלולי לימוד רפואה באנגלית.
 
האוניברסיטאות לרפואה הציבוריות העיקריות הרלוונטיות לסטודנטים זרים ממוקמות ברומא – אוניברסיטת לה-ספיינצה, במילאנו – אוניברסיטת דה-מילאנו , בפאביה – אוניברסיטת פאביה, אוניברסיטת נאפולי, אוניברסיטת בולוניה, אוניברסיטת בארי, אוניברסיטת פירצה, אוניברסיטת מסינה, ואוניברסיטת טורינו
בנסף ישנן 2 אוניברסיטאות פרטיות במילאנו : אוניברסיטת הומניטס ואוניברסיטת סאן רפאלה. 
במסגרת מסלולי לימודי רפואה באיטליה יכולים סטודנטים ישראלים ללמוד  רפואה  בשפה האנגלית. 
כל מסלולי הלימודים של לימודי רפואה באיטליה המוצעים כאן כמובן מוכרים על ידי האיחוד האירופי ועל ידי מדינת ישראל.

איך מכללת תל אביב מדיקל קולג' יכולה לעזור לך להתקבל ללימודי רפואה באיטליה כבר השנה?

אנו כאן כדי לעזור לך להתחיל את התואר ברפואה באוניברסיטה המתאימה ביותר עבורך באיטליה בתכנית בשפה האנגלית, להכין אותך למבחן ה IMAT , ולהפוך את הליך הכניסה לפשוט ככל האפשר.
במכללת תל אביב מדיקל קולג', אנו נשפר משמעותית את סיכוי קבלתך ללימודי רפואה במגוון אוניברסיטאות באיטליה , לצד ליווי מלא במעבר שלך לכל אוניברסיטה שתבחר.

המטרה העיקרית שלנו היא לקדם את מוכנותך לבחינת ה IMAT ואת ההצלחה האקדמית שלך . גלו עוד על יתרונות המכינה המקיפה ביותר ללימודי רפואה בחו"ל של תל אביב מדיקל קולג'!
תופתעו לשמוע איך תכנית המכינה לרפואה שלנו יכולה להוביל אותכם ליעד במהירות, במקצועיות, וביותר קלות משחשבתם. אנחנו כאן כדי לעזור לך בכל שלבי ההרשמה לאוניברסיטאות, ולהבטיח את מקומך ללמוד את התואר באנגלית ברפואה או רפואת שיניים באיטליה ולחיות בעיר תוססת ומרתקת.
אל תסתפקו במילה שלנו – צפו עכשיו בסרטוני ההמלצה שקיבלנו וראו מה הבוגרים שלנו אומרים על המכינה של תל אביב מדיקל קולג' . כיצד זה עזר להם להתקבל ולהצליח באוניברסיטאות המובילות לרפואה באירופה.

רוצים להרגיש איך זה ללמוד במכינה ? צפו בהרצאות לדוגמא
רוצים לשמוע עוד? יש לכם שאלות נוספות ? צרו קשר עכשיו
לתיאום פגישת ייעוץ אישית ללא עלות , או בקרו בעמוד שאלות נפוצות

האוניברסיטה הוותיקה באיטליה, ממוקמת בבירתה רומא, וכוללת 3 פקולטות שונות העוסקות בלימודי רפואה: הפקולטה ללימודי רפואה כללית ולימודי רפואת שיניים, הפקולטה ללימודי רוקחות. במוסד לימודים זה יכולים ללמוד תלמידים זרים בשפה האנגלית אך ורק במסלול לימודי רפואה כללית, האורך 6 שנים. 
שכר הלימוד במסלול זה עומד כ 2000 אירו לשנה.  

תנאי הקבלה ללימודי רפואה באוניברסיטת לה-ספיינצה שבאיטליה: תעודת בגרות מלאה ומבחן כניסה בשם IMAT במקצועות כימיה, ביולוגיה , מתמטיקה ופיסיקה. כמו כן חלק נוסף של חשיבה כמותית והגיון. 
לשם עמידה בתנאי הקבלה של האוניברסיטה, מומלץ להצטרף למכינה שלנו, המכינה אתכם בצורה הטובה ביותר למעבר מבחן ה IMAT ללימודי רפואה באיטליה באנגלית, באוניברסיטה לה-ספיינצה.

האוניברסיטה ממוקמת כמובן בעיר מילאנו, בירת העסקים של איטליה.
עבור סטודנטים המעוניינים במגוון תחומי הרפואה, באוניברסיטה זו פתוחה התכנית באנגלית ללימודי רפואה במסלול 6 שנתי במסגרת מסלול לימודים זה, משתתפים התלמידים במחקר במהלך השנים השלישית והרביעית.
שכר הלימוד באוניברסיטת דה-מילאנו עומד על כ 2000 אירו דולר לשנת לימודים. 

תנאי הקבלה ללימודי באוניברסיטת דה-מילאנו שבאיטליה: תעודת בגרות מלאה, בחינת קבלה בשם IMAT  ( הכולל שאלות בביולוגיה, כימיה, פיזיקה ומתמטיקה, חשיבה כמותית והגיון ) ובחינת ידע באנגלית.
לשם עמידה בתנאי הקבלה של האוניברסיטה ללימודי רפואה, מומלץ להצטרף למכינה שלנו, המכינה אתכם בצורה הטובה ביותר לעבור בהצלחה את מבחן ה IMAT ללימודי רפואה, באוניברסיטת מילאנו.

לאתר האוניברסיטה
9Cc

האוניברסיטה ממוקמת בעיר פאביה, הממוקמת בצפון איטליה, דרומית למילאנו. העיר נחשבת למוקד אקדמי חשוב באיטליה. 

האוניברסיטה היא מהעתיקות באירופה, פועלת החל משנת 1361, וכך גם הפקולטה לרפואה בתחומה, הקיימת מיום הקמתה. עבור סטודנטים המעוניינים במגוון תחומי לימודי הרפואה, באוניברסיטה זו, פתוחה התכנית באנגלית ללימודי רפואה במסלול 6 שנתי.

שכר הלימוד באוניברסיטת פאביה עומד על כ- 2000 אירו לשנת לימודים.

תנאי הקבלה ללימודי רפואה באיטליה באוניברסיטת פאביה: תעודת בגרות מלאה ובחינת קבלה בשם IMAT ( הכולל שאלות בביולוגיה, כימיה , פיזיקה ומתמטיקה, חשיבה כמותית והגיון )  לשם עמידה בתנאי הקבלה של האוניברסיטה ללימודי רפואה, מומלץ להצטרף למכינה שלנו ללימודי רפואה בחו"ל, המכינה אתכם בצורה הטובה ביותר לעבור בציון גבוה את מבחן ה IMAT  ללימודי רפואה באיטליה, באוניברסיטת פאביה.

 

אוניברסיטת בארי אלדו מורו הינה מוסד להשכלה גבוהה בבארי, אפוליה, בדרום איטליה.
אוניברסיטת בארי, נוסדה בשנת 1925. האוניברסיטה נתמכת על ידי המדינה וזו מחולקת ל-12 פקולטות. לכל סגל, מערך ומחלקות משלו. 

אוניברסיטת ברי אלדו מורו, הנה אחת מ-58 האוניברסיטאות הממלכתיות. האוניברסיטה נקראה על שמו של אחד מתלמידיו המופרסמים ביותר, המידנאי אלדו מורו. אלדו מורו לימד משפטים פליליים באוניברסיטת בארי במשך שנים.

האוניברסיטה מציעה מגוון רחב של קורסים לתואר הראשון ושני. מלבד הוראה, מתמקדת האוניברסיטה גם במחקר מדעי ברמת דוקטורט.

מרכזי המחקר של אוניברסיטת ברי אלדו מורו הם מאד אינטראקטייבים, בעלי קשרים בין מחלקות שונות, אוניברסיטאות ומרכזי מחקר אחרים.

Bari English medical Curriculum

תכנית הלימודים הרפואית באוניברסיטת בארי מורכבת מתוכנית לימודים של 6 שנים לתואר דוקטור. תוכנית הרפואה המוצעת לאזרחי איטליה ולסטודנטים זרים אושרה על ידי בית הספר לרפואה בבארי ועל ידי השרד האיטלקי להשכלה גבוהה ומחקר.

תכנית הלימוד השש שנתית מועברת כולה בשפה האנגלית. תכנית הלימוד מורכבת משיעורים, מיומנויות מעשיות, סמינרים, למידה מרחוק, למידה עצמית, אינטרקציות עם מורים זרים השייכים לנטורקינג של האוניברסיטה
לשם עמידה בתנאי הקבלה של האוניברסיטה ללימודי רפואה, מומלץ להצטרף למכינה שלנו ללימודי רפואה בחו"ל, המכינה אתכם בצורה הטובה ביותר לעבור בציון גבוה את מבחן ה IMAT  ללימודי רפואה באיטליה באנגלית, באוניברסיטת בארי.

לכניסה לאתר האוניברסיטה

אוניברסיטת סאן  רפאלה נחנכה בשנת 1996 עם קורס הפסיכלוגיה שלה. האוניברסיטה ידועה מאז הקמתה בשילוב המאפיינים המחקריים וההוראתיים שלה.

כמו כן, אוניברסיטת סאן רפאלה הינה אחד המוסדות האקדמיים המובילים באיטליה כולה. משנת 1996 ועד להיום מתפתחת האוניברסיטה עם מגוון פקולטות ללימודים ובשנת 2015 הפכה הצטרפה האוניברסיטה לקבוצת סן דונאטו ומהווה משנה זו את המוסד הלאומי השני מבחינת מחקר. 

להלן רשימת הפקולטות אשר נפתחו לאורך השנים בסדר כרונולוגי: המחלקה לפסיכולוגיה, בית הספר לרפואה, השקת בית הספר הראשון בהתמחות אלרגולוגיה ואימונולוגיה קלינית, פנימית, אנדוקרינולוגיה ומחלות מטבוליות, בית הספר לסיעוד ופיזיותרפיה, המחלקה לפילוסופיה, מרכז לסטטיסטיקה של מדעי הרפואה, תואר שני בפילוסופיה של הנפש, הקמת המרכז ללימודים באתיקה ציבורית, המחלקה החדשה של ביוטכלוגיות וקורס רפואת שיניים.

התכנית הבילנאומית ללימודי רפואה באוניברסיטת סאן  רפאלה מתוכננת כך שמטפחת סוג חדש של רופאים. לרופא החדש יהיו ערכים אנושיים, תרבותיים ומקצועיים הדרושים בכדי לספק שירותי בריאות.אוניברסיטת סאן רפאלה היא אחת האוניברסיטאות הבכירות ביותר באיטליה למחקר והוראה. הדבר ידוע עוד מימי קום האוניברסיטה עם פריצות דרך גדולות אשר מתוות מסלול וקורות גם היום. משמעות הדבר היא כי לתלמידים יש את האפשרות הייחודית ללמוד ולחיות בסביבה מרגשת שבה פריצות דרך מתרחשות מדי יום בטיפול בתנאים אקוטיים וכרוניים.
כמו כן, בבית החולים "1300" במילאנו הוא בית חולים פרטי וציבורי כאחד פירוש הדבר הוא שהסטודנטים מקבלים מגוון של חולים עם מחלות יומיומיות או לפעמים מחלות פתולוגיות גנטיות נדירות.השיעורים בפקולטה נערכים מבחינה מספרית בכמות קטנה יותר בהשוואה למרבית בתי הספר לרפואה באירופה.החל מהשנה הלישית ללימודי הרפואה, נכנסת תכנית חדשנית "בלוק". משמעותה שתמיד הסטודנט נמצא במרכז ההוראה. הסטודנטים עובדים בקבוצה עם תלמידים אחרים בכדי להגדיר ולמסגר את מטרות הלידה. גישה זו נמצאה כאפקיבית, פרו אקטיבית מעודדת חשיבה יצירתית ועבודת צוות ועוד.בית הספר  לרפואה, מכון המחקר ובית החולים סאן רפאלה במילאנו מתפארים בכל המתקנים החדישים ביותר אשר ממוקמים באותו מקום. הסטודנטים יכולים להשתמש במתקנים בקמפוס ובכך ניתנת להם ההזדמנות לפגוש תלמידים אחרים הלומדים מקצועות אחרים.
תוכנית MD באוניברסיטת ויטה-סלוט סן רפאלה נהנית מהכרה של ארגון הבריאות העולמי, המועצה הרפואית הכללית של בריטניה ועל ידי הוועדה החינוכית האמריקאית לבוגרי רפואה זרים.

התכונות העיקריות שהופכות את התוכנית הבינלאומית לייחודית הן:

13 קורסי ECTS  – מוקדשים למדעי הרוח: פילוסופיה, אתיקה, מדעי האדם, פילוסופיה של המדע, כישורי שפה ותקשורת נלמדים להכנת רופא חדש בעל רקע תרבותי ומקצועי הדרוש בעולם הגלובלי של ימינו.

הערכה של רכישת ידע בשיתוף פעולה של צד שלישי חיצוני ועצמאי: זה מאפשר הערכה יסודית של הכנת הסטודנטים וכן מדידה של יעילות ההוראה על פי אמות מידה בינלאומיות אמינות.

בחינה בינלאומית ופעילויות הכשרה בחו"ל: תכנית הלימודים תוכננה לאפשר לתלמידים להשלים את בחינות הרישוי האמריקאיות USMLE שלב 1 ו -2 בתזמון הנכון ולבלות חלק משנתם האחרונה בחו"ל, בהשתתפותם בחוגים בינלאומיים ובתכניות קדם – תושבות.

אנגלית כשפה רשמית – השפה הרשמית לכל השיעורים, הפעילויות המעשיות והבחינות. קורסי השפה האיטלקית מאורגנים בשנים הראשונות לסטודנטים זרים על מנת לאפשר אינטרקציה עם חולים במשך השנים הקלניות. הסטודנטים בסן רפאלה לומדים  בסביבה מרגשת, שם מתרחשות מדי יום פריצות דרך לטיפול במצבים חריפים וכרוניים.( האוניברסיטה מעדכנת את שכר הלימוד מדי שנה ולכן מומלץ להתעדכן ישירות באתר האוניברסיטה )

לשם עמידה בתנאי הקבלה של האוניברסיטה ללימודי רפואה, מומלץ להצטרף למכינה שלנו ללימודי רפואה בחו"ל, המכינה אתכם בצורה הטובה ביותר לעבור בציון גבוה את מבחן ה IMAT  ללימודי רפואה באיטליה באנגלית, באוניברסיטת סאן רפאלה.

לכניסה לאתר האוניברסיטה

 

אוניברסיטת נאפולי פדריקו השני הידועה בכינויה 'אוניברסיטת נאפולי' היא אחת האוניברסיטות הוותיקות ביותר באיטליה. אוניברסיטה זו הוקמה בשנת 1224. בשנות השישים של המאה העשרים  נוספו אליה פקולטות חדשות, כאשר אחת הבולטות מביניהן היא הפקולטה לרפואה. נכון להיום אוניברסיטת נאפולי מונה 13 פקולטות, מערכת ספריות כאשר לכל פקולטה ספריה ושלוש ספריות מרכזיות וספריה מקוונת. האוניברסיטה מציעה מגוון פעילויות מעשירות לסטודנטים שלה. 

מסלול לימודי רפואה

בית ספר לרפואה וכירורגיה של אוניברסיטה ציבורית זו מציע מסלול לימודים בשפה האנגלית. בראש הפקולטה  עומד הרקטור פרופסור לואיג'י קליפאנו. בבית הספר 6 מחלקות, המחלקה לרפואה קלינית וכירורגיה, המחלקה לרפואה מולקולרית וביוטכנולוגיה רפואית, החוג למדעי המוח ומדעי הפוריות, המחלקה לבריאות הציבור, החוג למדעים ביו רפואיים מתקדמים והמחלקה למדעי הרפואה הטרנסלציונית. התכנית בת השש שנים של לימודי הרפואה כוללת 360 קרדיטים. בתכנית מושם דגש על מדעי הרפואה הבסיסיים, תקשורת ומיומנויות קליניות וזאת על מנת לעזור לסטודנט לפתח מיומנויות בהערכת מצבים קליניים מדעיים. במהלך הלימודים הסטודנטים ייהנו ממגוון רחב של אסטרטגיות למידה, לימודים בקבוצות קטנות, הדרכות, סמינרים, סדנאות ועוד.
תכנית הלימודים אורכת 6 שנים (2 סמסטרים) והערכת התקדמות הסטודנט בלימודיו נעשית מדי תקופה באמצעות מבחנים בכתב ובעל פה. ההתמחות והתזה מהווים חלק בלתי נפרד ממסלול הרפואה ודרישות קבלת התואר. כל מועמד למסלול רפואה צריך להיות בעל רמה נאותה בשפה האנגלית. המטרות של הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת נאפולי הן שהבוגר יבין את הקורולציה בין החומר העיוני של מדעי הרפואה לבין החלק הקליני יישומי, דבר שיוביל לאינטגרציה של השניים אצל הסטודנט. בנוסף, שהסטודנט יפתח גישה קלינית שתוביל להערכה נכונה של מצב החולה ופתרון הבעיות הבריאותיות שלו. שהוא יהיה בעל מיומנויות למידה שונות וידע לזהות מצבים מוסריים – אתיים ולהתאים את הפתרון המתאים למצבים אלו וכמובן שהסטודנט ידע כיצד לתקשר בצורה הטובה ביותר עם החולים ועם הקולגות.

חשוב לדעת – אוניברסיטת נאפולי

סטודנטים זרים – האוניברסיטה חתמה הסכם עם ISU (international Students Union)  וזאת על מנת לסייע לסטודנטים זרים שמעוניינים ללמוד באוניברסיטת נאפולי. בנוסף, לימודי הרפואה מתקיימים בשפה האנגלית.
תנאי קבלה – בגרות מלאה וציון מבחן פסיכומטרי. המועמדים יצטרכו לעבור מבחני כניסה בשפה האנגלית שמטרתו לבדוק את השליטה שלהם בשפה. בנוסף, הסטודנטים יעברו מבחן שמטרתו היא לבדוק האם הם בעלי הרקע הנדרש במקצועות כמו למשל מתמטיקה, ביולוגיה, כימיה ופיזיקה.
מלגות – ניתן להגיש בקשה למלגה על הוצאות מחייה ועל שכר לימוד.
ויזה – יש להוציא ויזת סטודנט מהשגרירות (סוג D). ויזת הסטודנט תאפשר עבודה חוקית בהיקף של עד 20 שעות בשבוע.
עלויות – טווח העלויות 400-1600 יורו. עלויות אלו אינן כוללות אוכל ולינה.
לינה – סטודנטים עם מילגה יכול ליהנות מהלינה בשטח הקמפוס. הזכות למעונות ניתנת ל- 11 חודשים.

אם גם אתם מעוניינים ללמוד רפואה ברמה אקדמאית גבוהה בעיר נאפולי היפהפיה המושכת אליה תיירים רבים מדי שנה, בית הספר לרפואה וכירורגיה של אוניברסיטת נאפולי פדריקו השני הוא המקום בשבילכם. בהצלחה!

לשם עמידה בתנאי הקבלה של האוניברסיטה ללימודי רפואה, מומלץ להצטרף למכינה שלנו ללימודי רפואה בחו"ל, המכינה אתכם בצורה הטובה ביותר לעבור בציון גבוה את מבחן ה IMAT  ללימודי רפואה באיטליה באנגלית, באוניברסיטת נאפולי.

לכניסה לאתר האוניברסיטה

בחרו איך אתם רוצים ללמוד את המכינה לרפואה

קורס לייב אונליין
שכ"ל החל מ 15,000 ש"ח

הקורס מציע תחושה ייחודית של אינטראקציה בכך שהוא מאפשר לך ליצור אינטראקציה עם מורים וחברים לכיתה בדומה להימצאות בכיתה רגילה
אנו מספקים לך שני מסכי מחשב ענקיים, אוזניות מקצועיות ומצלמת רשת (במתנה!) בכדי שתוכלו להפיק את המירב בשיטה הייחודית שלנו ללמידה אונליין

קורס בכיתה במרכז ת"א
שכ"ל החל מ 15,000 ש"ח

הכיתות המודרניות שלנו הממוקמות במרכז תל אביב מאפשרים לך לקחת את הקורסים שלנו לצד חברים לכיתה

קורס אונליין מוקלט
שכ"ל החל מ 10,000 ש"ח

לאלו המעדיפים לעבוד בצורה עצמאית יותר עם גמישות ללמוד ולהתכונן בנוחות שלהם
אנו מציעים סט של כמות עצומה של חומרי למידה כולל 400+ שעות של הרצאות, 5000+ שאלות שיעורי בית ו-40+ בחינות סימולציה

סגירת תפריט

בואו נדבר!

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם
אם אתם רוצים לדבר איתנו בטלפון אז התקשרו אלינו כבר עכשיו