לימודי רפואה באוסטרליה

אני רוצה להתחיל לימודי רפואה בחו"ל

לימודי רפואה באוסטרליה

 

כאשר אנחנו חושבים על אוסטרליה הדבר הראשון שעולה לנו לראש זה חוף ים, גלים, והרבה מאוד כיף ואושר – אוסטרליה הינה יבשת שכמעט כל אזרחיה שייכים לתרבות המערבית, וידועה בכך שתנאיה הם מהטובים ביותר בעולם.

ב-10 שנים האחרונות חלה עלייה בביקוש תלמידים בישראל אשר מעוניינים ב- לימודי רפואה באוסטרליה. זאת בשל רמת האוניברסיטאות הגבוהה והתואר היוקרתי של בוגרי לימודי רפואה באוסטרליה המקנה להם את האפשרות לעסוק ברפואה באוסטרליה עצמה בארה"ב ובקנדה וכמובן שגם בישראל.

אם גם אתם מתעניינים ב-  לימודי רפואה באוסטרליה, מומלץ לעבור מכינה לרפואה בחו"ל מקיפה בקריה האקדמית אונו. המכינה תכין אתכם בצורה האופטימלית להתמודד ולהצליח בשנת הלימודים הראשונה והקשה ביותר של לימודי הרפואה באוניברסיטאות באוסטרליה.

מעוניינים בפרטים נוספים לגבי מכינה ללימודי רפואה באוסטרליה? התקשרו כבר עכשיו או השאירו את פרטיכם ואחד מנציגינו יחזור אליכם עוד היום.

בחרו איך אתם רוצים ללמוד את המכינה לרפואה

קורס לייב אונליין
שכ"ל החל מ 15,000 ש"ח

הקורס מציע תחושה ייחודית של אינטראקציה בכך שהוא מאפשר לך ליצור אינטראקציה עם מורים וחברים לכיתה בדומה להימצאות בכיתה רגילה
אנו מספקים לך שני מסכי מחשב ענקיים, אוזניות מקצועיות ומצלמת רשת (במתנה!) בכדי שתוכלו להפיק את המירב בשיטה הייחודית שלנו ללמידה אונליין

קורס בכיתה במרכז ת"א
שכ"ל החל מ 15,000 ש"ח

הכיתות המודרניות שלנו הממוקמות במרכז תל אביב מאפשרים לך לקחת את הקורסים שלנו לצד חברים לכיתה

קורס אונליין מוקלט
שכ"ל החל מ 10,000 ש"ח

לאלו המעדיפים לעבוד בצורה עצמאית יותר עם גמישות ללמוד ולהתכונן בנוחות שלהם
אנו מציעים סט של כמות עצומה של חומרי למידה כולל 400+ שעות של הרצאות, 5000+ שאלות שיעורי בית ו-40+ בחינות סימולציה

סגירת תפריט

בואו נדבר!

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם
אם אתם רוצים לדבר איתנו בטלפון אז התקשרו אלינו כבר עכשיו