לימודי וטרינריה בצ'כיה

לימודי וטרינריה בצכיה

אני רוצה להתחיל לימודי רפואה בחו"ל

לימודי וטרינריה בצ'כיה

הרפובליקה של צ'כיה היא אחת ממדינות מרכז אירופה היפות ביותר. מדינה זו בה השפה הרשמית היא צ'כית, עיר הבירה היא פראג, המשטר הוא רפובליקני, המטבע הוא הקורונה הצ'כית ובה מתקיימים יחסים דיפלומטיים מלאים עם ישראל, היא הבחירה הטבעית של ישראלים רבים ללימודי רפואה ווטרינריה בחו"ל.

לימודי וטרינריה בצ'כיה -האוניברסיטה לוטרינריה  בברנו 

לימודי וטרינריה בצ'כיה מתקיימים באוניברסיטה הממוקמת בעיר ברנו, אוניברסיטה שנחשבת לאחת היוקרתיות במדינה. הפקולטה לוטרינריה במוסד אקדמי זה פעילה כבר יותר מתשעים שנה ומהווה את אחד משלושת הפקולטות של האוניברסיטה לוטרינריה ורוקחות של ברנו. העיר ברנו, הינה העיר השנייה בגודלה ברפובליקה של צ'כיה וממוקמת במרחק שעה נסיעה ברכב מוינה ושעתיים וחצי מעיר הבירה של צ'כיה, פראג.

לימודי וטרינריה בברנו

לימודי וטרינריה בצ'כיה באוניברסיטת ברנו הינם לימודים ברמה אקדמאית גבוהה מאוד ומוצעים בשני מסלולים. המסלול הראשון הוא המסלול המלא. מסלול זה נמשך שש שנים וכולל גם תקופת התמחות (סטאז') המקנה ניסיון באחד מבתי החולים של האוניברסיטה. המסלול השני מיועד לאנשים בעלי רקע אקדמאי קודם במקצועות הרלוונטיים למקצוע הוטרינריה. מסלול זה  הינו קצר יותר. התעודה המוענקת בסיום הלימודים היא תעודת DVM, תעודת דוקטור בוטרינריה. תואר זה מוכר באיחוד האירופי, בארצות הברית ובישראל. התואר אותו מקבלים בסיום הלימודים מוכר בישראל על ידי השירותים הוטרינרים.

תנאי קבלה ותכנית לימוד

מסלול לימודי וטרינריה בצ'כיה לסטודנטים זרים מתקיים בשפה האנגלית. תנאי הקבלה מחייבים בתעודת בגרות מלאה מתורגמות וחתומה על ידי נוטריון, ציון עובר בבחינות הכניסה בכימיה ובביולוגיה (בחינות ברמה של חמש יחידות לימוד בישראל). תכנית הלימודים בשפה האנגלית זהה לחלוטין לתכנית הלימודים בשפה הצ'כית. בנוסף, חשוב לדעת שהפקולטה לוטרינריה של האוניברסיטה בברנו עברה בהצלחה מרובה את הביקורת של האיחוד האירופי, הערכה וביקורת שנעשו על ידי קבוצה גדולה של מומחים בתחום הוטרינריה. ביקורת מוצלחת זו של האיחוד ורמת הלימודים הגבוהה מיקמו את הפקולטה לוטרינריה של אוניברסיטת ברנו כאחת היוקרתיות והמוצלחות בצ'כיה.

האוניברסיטה והסטודנטים

כספים רבים הושקעו בפקולטה ללימודי וטרינריה, דבר שבא לידי ביטוי במעבדות החדישות, בציוד המושכלל והמתקדם ובשלושת בתי החולים (בית חולים לחיות משק, בית חולים לסוסים ובית חולים  לחיות קטנות וחיות אקוזטיות), בהם הסטונדטים מתרגלים את הפרקטיקום. בנוסף, האוניברסיטה השקיעה רבות בשיפוצם של מעונות הסטודנטים. סטודנטים זרים המתקבלים אל מסלול לימודי וטרינריה בצ'כיה, ברנו, זכאים למגורים במעונות הסטודנטים בדירת סטודיו בבניין משופץ ומודרני בו קיימת שמירה במהלך כל שעות היממה, מועדון, סאונה, בריכת שחייה ועוד. חלק מהדירות במעונות הסטודנטים כוללות שתי מיטות בחדר, שירותים, חדר אמבטיה ומטבחון מצוייד. המעונות ממוקמים מרחק מספר דקות הליכה מהקמפוס. האוניברסיטה מספקת מעונות לכל שנות לימוד התואר.

בחרו איך אתם רוצים ללמוד את המכינה לרפואה

קורס לייב אונליין
שכ"ל החל מ 15,000 ש"ח

הקורס מציע תחושה ייחודית של אינטראקציה בכך שהוא מאפשר לך ליצור אינטראקציה עם מורים וחברים לכיתה בדומה להימצאות בכיתה רגילה
אנו מספקים לך שני מסכי מחשב ענקיים, אוזניות מקצועיות ומצלמת רשת (במתנה!) בכדי שתוכלו להפיק את המירב בשיטה הייחודית שלנו ללמידה אונליין

קורס בכיתה במרכז ת"א
שכ"ל החל מ 15,000 ש"ח

הכיתות המודרניות שלנו הממוקמות במרכז תל אביב מאפשרים לך לקחת את הקורסים שלנו לצד חברים לכיתה

קורס אונליין מוקלט
שכ"ל החל מ 10,000 ש"ח

לאלו המעדיפים לעבוד בצורה עצמאית יותר עם גמישות ללמוד ולהתכונן בנוחות שלהם
אנו מציעים סט של כמות עצומה של חומרי למידה כולל 400+ שעות של הרצאות, 5000+ שאלות שיעורי בית ו-40+ בחינות סימולציה

סגירת תפריט

בואו נדבר!

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם
אם אתם רוצים לדבר איתנו בטלפון אז התקשרו אלינו כבר עכשיו