לימודי וטרינריה בהונגריה

אני רוצה להתחיל לימודי רפואה בחו"ל

לימודי וטרינריה בהונגריה

אוהבים בעלי חיים? החלטתם שאתם מעוניינים ללמוד את מקצוע הוטרינריה באחת מהמדינות היפות באירופה. מדינה שמציע מסלולי לימוד ברמה גבוה, תנאים אידיאלים לכל סטודנט והווי חברתי אותו תזכרו כל חייכם? התחילו לקרוא אודות לימודי וטרינריה בהונגריה.

קצת על הונגריה

הונגריה, היא מדינה ביבשת אירופה, הממוקמת במרכז היבשה ומוקפת במדינות סלובקיה, רומניה, אוסטריה, קרואטיה-סלובקיה ואוקראינה. השפה המדובר בה היא הונגרית, עיר הבירה שלה היא בודפשט, המשטר שלה רפובליקני, המטבע בו משתמשים במדינה זו הוא פורינט. קיימת קהילה יהודית גדולה בהונגריה ומדי שנה ישראלים רבים מחליטים להתחיל ללמוד וטרינריה ורפואה בהונגריה.

לימודי וטרינריה בהונגריה – אוניברסיטת סיינט אישטבאן לוטרינריה בבודפשט 

לימודי וטרינריה בהונגריה מוצעים על ידי אוניברסיטת סיינט אישטבאן הממוקמת במרכז עיר הבירה, בודפשט. אוניברסיטה זו מוכרת כאחד המוסדות היוקרתיים והמוכרים ביותר ברחבי אירופה וכזו המקפידה על מצויינות ורמת לימודים גבוהה בתחום רפואת בעלי החיים. מסלולי הלימוד המוצעים באוניברסיטה זו הינם בשפה הגרמנית ובשפה האנגלית. הסגל מורכב ממרצים מוכרים בבודפשט ופרופסורים בעלי שם עולמי. בסיום לימודי הוטרינריה יוענק לבוגר תעודת דוקטור במדעים וטרינריים, תואר המוכר בישראל ובאיחוד האירופי.

לימודי וטרינריה בהונגריה – תנאי קבלה

מבחן בביולוגיה כימיה ופיסיקה בשפה האנגלית. מומלץ לעשות את המכינה שלנו כדי להגיע מוכן למבחן.

לימודים בהונגריה – חשוב לדעת

תכני לימוד – בשנים הראשונות הסטודנטים ילמדו את מבואות החובה בתחום יסודות הרפואה הוטרינרית ובשנים מתקדמות יותר הם ישלבו את הפרקטיקה  בדמות עבודה בחווה של האוניברסיטה ובקליניקות של האוניברסיטה.

שכר לימוד – כ- 10,000 יורו לשנת לימוד במסלול השפה האנגלית.( האוניברסיטה מעדכנת את שכר הלימוד מדי שנה ולכן מומלץ להתעדכן ישירות באתר האוניברסיטה ) 

דיור –האוניברסיטה אינה מציעה מעונות, אך ברחבי בודפשט מוצעות דירות מרוהטות רבות לסטודנטים.

עלויות מחייה – (השערה על בסיס דיווחי סטודנטים) בין 700-900 דולר.

ביטוח – כל סטודנט זר מחוייב בביטוח רפואי מקיף.
שירות לסטודנט – המרכז לסטודנט של האוניברסיטה, אגודת סטודנטים ישראלית, ספרייה, מעבדות מחשב ועוד.

עוד על לימודי וטרינריה בחו"ל.

בהצלחה!

נגן וידאו

הכנה מקצועית ללימודי רפואה,רפואת שיניים,וטרינריה באנגלית במעל 40 אוניברסיטאות באירופה

סגירת תפריט