האוניברסיטה לרפואה באוסטרבה

לימודי רפואה באוניברסיטת אוסטרבה

האוניברסיטה לרפואה באוסטרבה

צרו קשר למידע נוסף

צור איתנו קשר לייעוץ אקדמי ​

יש לך שאלות לגבי לימודי רפואה בחו"ל והמכינה לרפואה ? מלא את הפרטים בטופס יצירת הקשר ונחזור אליך בשעות הקרובות 

לימודי רפואה בצ'כיה באוניברסיטת אוסטרבה -
university of ostrava - Faculty of Medicine

חולמים על לימודי רפואה בצ'כיה?!  חולמים על לימודים במקום יפייפה עם גישה למדינות אירופאיות נוספות?! אם התשובה שלכם לשתי השאלות היא כן אז לימודי רפואה באוסטרבה הם אופציה שיכולה בהחלט להתאים לכם.

העיר אוסטרבה 

 עיר צ'כית יפייפיה עם קרבה גיאוגרפית למדינות אירופאיות,  העיר אוסטרבה היא העיר השלישית בגודלה בצ'כיה אחרי עיר הבירה פראג והעיר ברנו והיא ממוקמת במזרח המדינה. בעיר מתגוררים כיום כ-300000 תושבים. 

אוסטרבה נמצאת על צומת הנהרות אוסטרביצה, אודר ואופבה והדבר מעניק לעיר נוף מדהים. אוסטרבה נמצאת במיקום גיאוגרפי מעולה-15 קילומטר מהגבול עם פולין ו 55 קילומטר מהגבול עם סלובקיה. 

 על האוניברסיטה:

אוניברסיטת אוסטרבה הוקמה בשנת 1991, כאשר הפקולטה לרפואה נפתחה בשנת 1993 אך זו הייתה מעורבת עם פקולטה אחרת והפקולטה לרפואה נהייתה פקולטה עצמאית בפני עצמה בשנת 2010. באוניברסיטה לומדים כ8500 סטודנטים בכל הפקולטות.

לאחרונה החלה האוניברסיטה להציע תוכנית באנגלית לסטודנטים זרים בפקולטה לרפואה. לפקולטה לרפואה מסופחים מספר קליניקות הנמצאות ברחבי העיר ושם נרכשים המיומנויות הקליניות של הסטודנטים לרפואה במהלך לימודיהם.

 

תנאי הקבלה ושכר הלימוד

תנאי הקבלה ללימודי רפואה בצ'כיה באוניברסיטת אוסטרבה: תעודת בגרות מלאה+מעבר של מבחן קבלה של האוניברסיטה במקצועות המדעיים: ביולוגיה, כימיה ופיסיקה.

לצפייה בסילבוס הנושאים למבחן הקבלה 

שכר הלימוד 

לשנה עומד על 8500 יורו.

עלויות נוספות ומחיה

השכרת דירת שני חדרים בעיר אוסטרבה עולה בממוצע בין 200-300 יורו בחודש, כאשר אם תרצו לגור ממש בתוך מרכז העיר תוכלו למצוא דירות יקרות אף יותר. 

הוצאות המחיה השוטפות לאדם אחד ללא השכירות עומדת בממוצע על 430 יורו בחודש

לחץ כאן לכניסה לאתר האוניברסיטה

הכנה מקצועית ללימודי רפואה,רפואת שיניים,וטרינריה באנגלית
באוניברסיטאות אירופאיות המוכרות על ידי משרד הבריאות הישראלי

סגירת תפריט
Call Now Button