האוניברסיטה לרפואה באוסטרבה

אני רוצה להתחיל לימודי רפואה בחו"ל

לימודי רפואה בצ'כיה באוניברסיטת אוסטרבה -
university of ostrava - Faculty of Medicine

חולמים על לימודי רפואה בצ'כיה?!  חולמים על לימודים במקום יפייפה עם גישה למדינות אירופאיות נוספות?! אם התשובה שלכם לשתי השאלות היא כן אז לימודי רפואה באוסטרבה הם אופציה שיכולה בהחלט להתאים לכם.

העיר אוסטרבה 

 עיר צ'כית יפייפיה עם קרבה גיאוגרפית למדינות אירופאיות,  העיר אוסטרבה היא העיר השלישית בגודלה בצ'כיה אחרי עיר הבירה פראג והעיר ברנו והיא ממוקמת במזרח המדינה. בעיר מתגוררים כיום כ-300000 תושבים. 

אוסטרבה נמצאת על צומת הנהרות אוסטרביצה, אודר ואופבה והדבר מעניק לעיר נוף מדהים. אוסטרבה נמצאת במיקום גיאוגרפי מעולה-15 קילומטר מהגבול עם פולין ו 55 קילומטר מהגבול עם סלובקיה. 

 על האוניברסיטה:

אוניברסיטת אוסטרבה הוקמה בשנת 1991, כאשר הפקולטה לרפואה נפתחה בשנת 1993 אך זו הייתה מעורבת עם פקולטה אחרת והפקולטה לרפואה נהייתה פקולטה עצמאית בפני עצמה בשנת 2010. באוניברסיטה לומדים כ8500 סטודנטים בכל הפקולטות.

לאחרונה החלה האוניברסיטה להציע תוכנית באנגלית לסטודנטים זרים בפקולטה לרפואה. לפקולטה לרפואה מסופחים מספר קליניקות הנמצאות ברחבי העיר ושם נרכשים המיומנויות הקליניות של הסטודנטים לרפואה במהלך לימודיהם.

 

תנאי הקבלה ושכר הלימוד

תנאי הקבלה ללימודי רפואה בצ'כיה באוניברסיטת אוסטרבה: תעודת בגרות מלאה+מעבר של מבחן קבלה של האוניברסיטה במקצועות המדעיים: ביולוגיה, כימיה ופיסיקה.

לצפייה בסילבוס הנושאים למבחן הקבלה 

שכר הלימוד 

לשנה עומד על 8500 יורו. ( האוניברסיטה מעדכנת את שכר הלימוד מדי שנה ולכן מומלץ להתעדכן ישירות באתר האוניברסיטה ) 

עלויות נוספות ומחיה

השכרת דירת שני חדרים בעיר אוסטרבה עולה בממוצע בין 200-300 יורו בחודש, כאשר אם תרצו לגור ממש בתוך מרכז העיר תוכלו למצוא דירות יקרות אף יותר. 

הוצאות המחיה השוטפות לאדם אחד ללא השכירות עומדת בממוצע על 430 יורו בחודש

לחץ כאן לכניסה לאתר האוניברסיטה

נגן וידאו
נגן וידאו
Slide Anything shortcode error: A valid ID has not been provided
סגירת תפריט

בואו נדבר!

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם
אם אתם רוצים לדבר איתנו בטלפון אז התקשרו אלינו כבר עכשיו