מכינה ללימודי רפואה

אני רוצה להתחיל לימודי רפואה בחו"ל

מכינה ללימודי רפואה

המכינה ללימודי רפואה בחו"ל המקצועית בישראל 

המכינה ללימודי רפואה בחו"ל של תל אביב מדיקל קולג' מבית רשת המכללות של Overseas Medical Education  הינה המקצועית בתחומה בישראל.
סגל המכינה כולל מרצים ומתרגלים מאוניברסיטת בארץ ובאירופה.
לתוכנית הלימודים של המכינה לרפואה יש קרוב ל 1000 בוגרים מישראל ומהעולם שלומדים בלמעלה מ 40 אוניברסיטאות לרפואה באיחוד האירופאי- צפו בהמלצות של הבוגרים שלנו 

מטרת העל של המכינה לרפואה הינה להנגיש את לימודי הרפואה בחו"ל  לסטודנטים ישראלים, הן בהכנה לקראת בחינות הקבלה באוניברסיטאות – ובעיקר במוכנות לשנת הלימודים הראשונה באוניברסיטה .
בוגרי המכינה לרפואה מתקבלים לאוניברסיטאות לרפואה מובילות באירופה, ואף מגיעים עם רמת מוכנות גבוהה ורקע מדעי לימודי רב לשנת הלימודים הראשונה באוניברסיטה. 

המכינה לרפואה מיועדת לכל הסטודנטים המעוניינים ללמוד רפואה כללית, רפואת שיניים, ווטרינריה  בכל אחת מהאוניברסיטאות לרפואה במדינות הבאות, בהן שפת הלימוד היא אנגלית: איטליה , פולין, הונגריה, לטביה, ליטא, צ'כיה, סלובקיה, אסטוניה וקפריסין. 

הכנה מיטבית לבחינות הקבלה וללימודי הרפואה באירופה בשפה האנגלית – הכנה לבחינות IMAT   MCAT , SAT , BMAT והבחינות האינדיבידואליות של האוניברסיטאות בהונגריה, צ'כיה, ליטא, פולין, סלובקיה

חשיבות הלימודים במכינה עבור מועמדים המעוניינים ללמוד רפואה באירופה, היא רבת משקל:

כדי להתקבל ללימודי רפואה באירופה, על המועמדים לשלוט בשפה האנגלית ברמה גבוהה ולהיות בעלי רקע קודם (תיכוני, קדם-אקדמי או אקדמי) במקצועות הליבה המדעיים – ביולוגיה, כימיה, מתמטיקה, פיזיקה, אנטומיה וחשיבה קוגניטיבית בכדי לעבור בהצלחה את בחינות הקבלה לאוניברסיטאות.
הודות ללימודים במכינה לרפואה, הסטודנטים מגיעים לרמה הנדרשת במקצועות אלו ועוברים בהצלחה את בחינות הקבלה. בנוסף, תוכנית הלימודים מכינה את הסטודנטים למקצועות הנלמדים בשנת הלימודים הראשונה והעמוסה ביותר, בפקולטות לרפואה, רפואת שיניים, וטרינריה, רוקחות ופיזיותרפיה.

המכינה לרפואה בחו"ל המקיפה את נושאי בחינות הקבלה לאוניברסיטאות האירופאיות 

המכינה לרפואה בחו"ל של תל אביב מדיקל קולג' מקיפה את נושאי בחינות הקבלה לכלל התכניות באנגלית באירופה ברפואה כללית, רפואת שיניים ווטרינריה . כמו כן המכינה כוללת הכנה מקיפה  למבחן ה IMAT לתכניות באנגלית באיטליה ולמבחן ה MCAT לתכנית ה-4 שנתית ברפואה בקפריסין ופולין . 
המכינה מכסה את הנושאים לבחינת ה SAT בביולוגיה, כימיה ופיזיקה , ולבחינת ה BMAT לקבלה ללימודי רפואה באוניברסיטאות באנגליה ובעוד אונ' אירופאיות. 

סילבוס ורמת הקורסים במקצועות ביולוגיה, כימיה, פיזיקה ואנטומיה הנלמדים במכינה הינם ברמה גבוהה יותר מזו הנלמדת ברמת 5 יחידות בבגרות בתיכונים בישראל ומקבילה בחלקה לזו הנלמדת בסמסטר הראשון בפקולטות לרפואה

נגן וידאו

הכרת המכינה ע"י אוניברסיטאות לרפואה בחו"ל

תכנית המכינה ללימודי רפואה בחו"ל מתעדכנת מעת לעת בדרישות הסף של האוניברסיטאות לרפואה הבכירות באירופה. המכינה מתעדכנת באופן סדיר בתוכניות הלימודים וסילבוס מבחני הקבלה שלהן.

התעודה מתכנית המכינה ללימודי רפואה בחו"ל של תל אביב מדיקל-קולג' מוכרת כרקע מדעי לימודי קודם , במספר אוניברסיטאות לרפואה  באירופה, הדורשות רקע לימודי מדעי כחלק מתנאי הקבלה . *מובהר כי לכל אוניברסיטה הזכות לשנות ולעדכן את תנאי הקבלה בכל שנת לימודים אקדמית ולכן מומלץ להתעדכן במקביל מול האוניברסיטה הרלוונטית , כמו כן  כי הקבלה לאוניברסיטה מורכבת ממכלול גורמים הנוספים לרמת הידע המדעי והקוגניטיבי של המועמד/ת ולאוניברסיטה ניתנת הזכות הסופית לקבלתו של כל מועמד.

הלימודים במכינה ללימודי רפואה בחו"ל מתקיימים בשפה האנגלית, תוך שימוש במונחים רפואיים ומדעיים באנגלית ובקבוצות קטנות, המבטיחות יחס אישי ומחויבות לקידומו ולהצלחתו של כל סטודנט

סגירת תפריט