המכינה לרפואה בחו"ל  מבית Overseas Medical Education בהנהלת ד"ר שחר גבע נבנתה ותוכננה בשיתוף פעולה עם אוניברסיטאות לרפואה בכירות מאירופה וקיבלה את הכרתן הרשמית.

משמעות הדבר כי האוניברסיטאות לרפואה האירופאיות מכירות במכינה לרפואה בחו"ל  של Overseas Medical Education כמכינה הרשמית שלהן לסטודנטים מישראל ואי לכך :

1. בהתאם לדרישות האוניברסיטאות לרפואה מחו"ל :

– הקורסים במכינה לרפואה בחו"ל מבית Overseas Medical Education  נבנו ומועברים ע"י מרצים ישראלים בכירים המלמדים ונמנים על חברי הסגל באוניברסיטאות מהארץ ומחו"ל.
( ביניהן מהפקולטה לביולוגיה אונ' חיפה, הפקולטה לכימיה אונ' בר אילן , מכללת רופין,  הנת'ר קולג' ארה"ב ) .

– ההרצאות , הספרות והבחינות מועברות כולן בשפה האנגלית ותוכנן אושר ע"י האוניברסיטאות לרפואה מחו"ל.
– הבחינות הפנימיות והבחינה הסופית של המכינה ושיטת הניקוד אושרו ע"י האוניברסיטאות לרפואה מחו"ל.
– נושאי הלימוד בכל קורס, רמת והיקף שעות הלימוד של כל נושא הינם מקבלים לרמת שנה א' באקדמיה ואושרו ע"י האוניברסיטאות מחו"ל.

2. תכנית הלימודים במכינה  מוכרת ע"י משרד הבריאות הישראלי.

3. התעודה מהמכינה לרפואה בחו"ל של Overseas medical education בהנהלת ד"ר שחר גבע מוכרת כרקע לימודי מדעי קודם. ( תנאי קבלה ברוב האוניברסיטאות באירופה ) .

4. בחלק מהאוניברסיטאות לרפואה באירופה דרישות הקבלה כוללות רקע לימודי קודם ( תיכוני/קדם-אקדמאי) במקצועות ביולוגיה, כימיה ופיזיקה : התעודה מהמכינה לרפואה  בחו"ל  של Overseas Medical Education הינה שוות ערך ומהווה תחליף באופן רשמי לבגרות ברמת 5 יחידות (ואף יותר) במקצועות ביולוגיה , כימיה ופיזיקה.

5. לבוגרי המכינה לרפואה בחו"ל  מבית Overseas Medical Education בציון סופי 70 ומעלה מובטחת קבלה ישירה לאוניברסיטאות לרפואה בכירות באירופה, ללא בחינות נוספות , ביניהן אונ' בפולין , בולגריה , צ'כיה , אוקראינה , לטביה , רומניה ועוד.

6. המכינה כוללת את סילבוס בחינות הקבלה לכל האוניברסיטאות לרפואה (בתכניות בשפה האנגלית) במדינות הבאות:
– הונגריה             – אוקראינה     – בולגריה
– פולין                 – מולדובה      – רוסיה
– צ'כיה                 – לטביה          – אסטוניה
– רומניה               – ליטא            – סרביה
– סלובקיה             – קרואטיה      – איטליה

– איטליה ( הכנה למבחן IMAT , מומלצת השלמה בקורס ייעודי נוסף שלנו  לצורך תרגול חלק  הבחינה בתחום ה Thinking skills )

אנו מתחייבים כי בוגרי המכינה לרפואה בחו"ל מבית Overseas Medical Education בהנהלת ד"ר שחר גבע בציון 70 ומעלה יעברו בהצלחה יתרה את בחינות הקבלה לכל אוניברסיטה באותן המדינות !

ולכן אנו מציעים מכינה חוזרת בחינם (!) או החזר כספי של 100% מעלות המכינה (!) , לכל מי שיעבור את המכינה בציון סופי 70 ומעלה ולא יצליח לעבור בהצלחה את בחינות הקבלה באותה האוניברסיטה שבה הוא רוצה ללמוד ( מבין כל אחת מהאוניברסיטאות במדינות המופיעות מעלה ). **
(**מכינה נוספת בחינם, או החזר כספי של 100% מעלות המכינה ינתנו בתנאי שבוגר המכינה, בציון סופי 70  ומעלה, לא יצליח לעבור בהצלחה את בחינות הקבלה לאותה אוניברסיטה שבה רצה ללמוד ושלא התחיל ללמוד באותה שנת לימודים באוניברסיטה אחרת באירופה )

 

סגירת תפריט

בואו נדבר!

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם
אם אתם רוצים לדבר איתנו בטלפון אז התקשרו אלינו כבר עכשיו