אלעד רביבו, בן 24 מחיפה – לומד רפואה בליטא

כבר לקראת סוף השחרור ידעתי שרפואה זה הכיוון שאליו אני רוצה לשאוף.

לאחר בירורים ארוכים והמלצות מחברים רבים שלמדו במכינות שונות, החלטתי שאני הולך להצטרף למכינה של תל אביב מדיקל קולג'.

המכינה מקנה לך למעלה מ 400 שעות לימוד במקצועות: ביולוגיה, כימיה אנטומיה ופיזיקה. והכל בשפה האנגלית.

יש לציין שלא למדתי מעולם את המקצועות הללו , למעט ביולוגיה , ולאחר 6 חודשי המכינה כבר שלטתי היטב בכל המקצועות ברמה מאוד גבוהה.

נבחרת המרצים של תל אביב מדיקל קולג', שכולם מרצים אוניברסיטאים – הם השותפים העיקריים להצלחה. הסבלנות, בקיאות, והידע שהם מעניקים לך תורמים להרגשת בטחון על מנת לצלוח את המכינה בהצלחה.

הלימודים מתקיימים אך ורק בשפה האנגלית , בקצב מהיר וברמה לימודית מאוד גבוהה בדיוק כמו בפקולטה לרפואה עצמה. דבר זה נועד על מנת להכין אותך בצורה הטובה ביותר ללימודים באוניברסיטאות לרפואה בחו"ל שמתקיימים גם הם בשפה האנגלית ובקצב ודרישות של אוניברסיטה, ששונה מאוד ממה שהורגלנו עד כה במסגרת הלימודים של התיכון.

במהלך המכינה התלמיד נדרש לבצע מטלות מרובות כמו כמות גדולה של שעורי-בית מדיי שבוע עם חובת הגשה , כ 30 מבחנים וכ 12 מצגות. כל אלו מדמים את מה שקורה באוניברסיטה ומכינים אותך בצורה הטובה ביותר להמשך הלימודים בחו"ל. המכינה קשה מאוד ודורשנית , ולכן היא מומלצת אך ורק למי שבאמת מוכן להשקיע את כל זמנו ומירצו בלימודים ובאמת רוצה להתנסות ב " דבר האמיתי " , של לימודי רפואה.

המכינה מלווה אותך עד להשגת המטרה שלך ולהתקבל לאחת האונבירסטאות ללימודי רפואה בחו"ל. בסיום המכינה ניגשתי לבחינת הקבלה של האוניברסיטה לרפואה בקאונס ( ליטא ) שהגיעו אלינו לבחון אותנו בתל אביב ( מבחן הקבלה לליטא מאורגן ע"י המכינה עצמה , כמו גם לאוניברסיטאות ממדינות נוספות מחו"ל שמגיעות לבחון את בוגרי המכינה בתל אביב ). עברתי את המבחן בהצלחה וכעת אני סטודנט לרפואה כללית באוניברסיטה .

אני ממליץ בחום לכל מי שרוצה ללמוד רפואה בחו"ל ומוכן להשקיע ולעבוד קשה בשביל המטרה – לבחור במכינה של תל אביב מדיקל קולג'.

בהצלחה!

סגירת תפריט

בואו נדבר!

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם
אם אתם רוצים לדבר איתנו בטלפון אז התקשרו אלינו כבר עכשיו